fbpx
Slow news

Woolkrafts та Platfor.ma створили благодійну колецію пледів із пейзажами регіонів України

Кошти від продажу передадуть до благодійного фонду “Незламні”
Бондар Каріна, 03.04.2023

Український бренд Woolkrafts випустив новий дроп пледів із різноманітними пейзажами регіонів України – за дизайнами від Platfor.ma. Він став продовженням благодійної колекції “Україна”.

Прибуток від продажу колекції передадуть до благодійного фонду “Незламні” на закупівлю біонічних протезів для українців, які постраждали від війни.

Серія містить 14 пледів із зображенням найрідніших українських ландшафтів – карпатських полонин і териконів Донбасу, степів Таврії та полів Поділля, лісів Сіверщини та кримських гір.

За словами команди Woolkrafts, від початку повномасштабного вторгнення вони віддають перевагу створенню пледів, дизайн яких має особливе значення або є носієм певного важливого меседжу. Тож коли Platfor.ma випустила благодійну колекцію светрів і шарфів, присвячену регіонам України, Woolkrafts вирішили допомогти масштабувати проєкт.

“Коли ми дізналися про ініціативу platfor.ma до Дня Соборності, були в повному захваті. Спершу від самих дизайнів і потужної об’єднуючої ідеї. Одразу чітко собі уявили, які круті вийдуть пледи з такими теплими зворушливими принтами. Адже, погодьтеся, що набагато приємніше загортатись у плед із символікою рідного регіону або улюбленого куточка України”, – кажуть у Woolkrafts.

Усі 14 дизайнів уже можна замовити на сайті або у соцмережах бренду.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень