Американський журнал Wired запустив артпроєкт, у якому розповів про жіночий рух, що вивчає етичні та суспільні наслідки впровадження технології.
“Я хотіла використати генеративний штучний інтелект, щоб зафіксувати потенціал і почуття неспокою, коли ми досліджуємо наш зв’язок із цією новою технологією. Це було схоже на розмову: я подаю зображення та ідеї ШІ, а ШІ пропонує свої власні”, — каже художниця Сем Кеннон, яка разом із чотирма фотографами працювала над покращенням портретів за допомогою тла, створеного штучним інтелектом.
Кожна із семи членкинь руху має свою місію. Зокрема, Румман Чоудхурі є співзасновницею некомерційної організації Humane Intelligence, яка використовує краудсорсинг для виявлення вразливостей у системах штучного інтелекту.
Сара Берд тримає на контролі генеративний штучний інтелект, який компанія додає до своїх офісних програм та інших продуктів.
А Єджін Чой розробляє модель із відкритим вихідним кодом під назвою Delphi, що призначена для розуміння правильного та неправильного. Її цікавить, як люди сприймають заяви Delphi з погляду моралі.