fbpx
Slow news

WhatsApp переписує свою політику конфіденційності

Після накладення рекордного штрафу
Мачулка Ангеліна, 22.11.2021

WhatsApp змінює свою політику конфіденційності в Європі після накладення штрафу.

У січні користувачі WhatsApp поскаржилися на оновлення умов компанії, яке, на думку багатьох, призвело б до обміну даними з материнською компанією месенджера, Meta. Після розслідування ірландська служба захисту даних виписала штраф у розмірі €225 млн – це другий за величиною штраф в історії згідно із Загальним регламентом про захист даних. Більше свого часу заплатив тільки Amazon.

Хоча WhatsApp і оскаржуватиме такий вирок, він усе одно взявся змінювати свою політику конфіденційності. Зміни торкнуться лише тих користувачів, які живуть у Європі. 

“Це оновлення не змінює того, як ми обробляємо, використовуємо або ділимося даними користувача з ким-небудь, зокрема з Meta. Також ми не змінюємо того, як ми працюємо з нашим сервісом”, — йдеться в повідомленні компанії.

Компанія також хотіла наголосити, що її сервіс є і продовжує залишатися наскрізним шифруванням, тобто повідомлення може прочитати лише відправник і одержувач.

Нова політика конфіденційності містить значно більше інформації про те, що саме робиться з інформацією користувачів і як WhatsApp працює з Meta. Щоб і надалі користуватися месенджером, не потрібно буде погоджуватися на якісь нові умови.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень