fbpx
Slow news

Визначено фотографа та фото року за версією Sony World Photography Awards

Журі обирало з-поміж 345 тисяч фотографій
Ірина Виговська, 11.06.2020

Міжнародна фотопремія Sony World Photography Awards назвала ім’я Фотографа року та переможців у трьох інших номінаціях: “Відкриття року”, “Фотограф року серед молоді” та “Найкращий фотограф-студент”.

Sony World Photography Awards є одним з найпрестижніших конкурсів для фотографів. Цього разу до участі надіслали 345 тисяч знімків з 203 країн світу. З них 135 тисяч світлин брали участь у головній номінації — “Кращий професійний фотограф року”. Усі фотографи представляли членам журі серії своїх фото.

Переможцем став уругвайський фотограф Пабло Альбаренге. Він отримав нагороду в $25 тисяч та звання кращого фотографа року серед професіоналів за фотосерію “Seeds of Resistance” (“Насіння супротиву”). Проєкт об’єднав знімки пейзажів різних регіонів світу, що постражали від гірськовидобувної промисловості, із портретами місцевих активістів. Портфоліо фотографа року можна переглянути тут.

Фотографом-відкриттям року став Том Олдем з Великобританії. Він отримав приз у розмірі $5000 за чорно-білий портрет фронтмена гурту Pixies, знятий для MOJO Magazine. Портфоліо Тома можна переглянути тут.

Фотограф-студент року — Іоанна Сакелларакі з Греції — представила серію нічних фото сонячних панелей, вітрових турбін та акумуляторних ферм. Усе це обладнання використовують на грецькому острові — першому в світі, що працює на відновлювальних джерелах електроенергії. Портфоліо Іоанни — тут.

Серед молоді фотографом року обрали 19-річного митця з Тайвані Hsien-Pang Hsien. На його знімку чоловік, що начебто поспішає, але насправді залишається на місці. На цю роботу його надихнуло навчання в Німеччині. Підписатись на фотографа в Instagram можна тут.

Автори змагались у 10 номінаціях: “Архітектура”, “Відкриття”, “Навколишній світ”, “Пейзаж”, “Природне середовище та дика природа”, “Портрет”, “Натюрморт”, “Спорт”, “Документальна фотографія”.

Читайте також у рубриці Slow news
У Signal з’явиться  можливість додавати псевдоніми й нотатки для контактів
Наразі розробники тестують цю функцію
robota.ua проведе безплатний вебінар про цінності, які обʼєднують людей у команду
Він буде корисний керівникам, власникам бізнесу, HR та L&D експертам
Українець створив безоплатний застосунок для перекладу відео
Нині доступні для перекладу українська та кримськотатарська
Книгарня Readeat закликає підтримати харківських видавців
Пропонують придбати книжки за видавничими цінами й у такий спосіб допомогти Харкову
У Києві відкрилася виставка «Незламність традицій»
На ній представлені роботи студентів і викладачів Академії імені Михайла Бойчука, яку пошкодила російська ракета
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень