fbpx
Slow news

Визначено фотографа та фото року за версією Sony World Photography Awards

Журі обирало з-поміж 345 тисяч фотографій
Ірина Виговська, 11.06.2020

Міжнародна фотопремія Sony World Photography Awards назвала ім’я Фотографа року та переможців у трьох інших номінаціях: “Відкриття року”, “Фотограф року серед молоді” та “Найкращий фотограф-студент”.

Sony World Photography Awards є одним з найпрестижніших конкурсів для фотографів. Цього разу до участі надіслали 345 тисяч знімків з 203 країн світу. З них 135 тисяч світлин брали участь у головній номінації — “Кращий професійний фотограф року”. Усі фотографи представляли членам журі серії своїх фото.

Переможцем став уругвайський фотограф Пабло Альбаренге. Він отримав нагороду в $25 тисяч та звання кращого фотографа року серед професіоналів за фотосерію “Seeds of Resistance” (“Насіння супротиву”). Проєкт об’єднав знімки пейзажів різних регіонів світу, що постражали від гірськовидобувної промисловості, із портретами місцевих активістів. Портфоліо фотографа року можна переглянути тут.

Фотографом-відкриттям року став Том Олдем з Великобританії. Він отримав приз у розмірі $5000 за чорно-білий портрет фронтмена гурту Pixies, знятий для MOJO Magazine. Портфоліо Тома можна переглянути тут.

Фотограф-студент року — Іоанна Сакелларакі з Греції — представила серію нічних фото сонячних панелей, вітрових турбін та акумуляторних ферм. Усе це обладнання використовують на грецькому острові — першому в світі, що працює на відновлювальних джерелах електроенергії. Портфоліо Іоанни — тут.

Серед молоді фотографом року обрали 19-річного митця з Тайвані Hsien-Pang Hsien. На його знімку чоловік, що начебто поспішає, але насправді залишається на місці. На цю роботу його надихнуло навчання в Німеччині. Підписатись на фотографа в Instagram можна тут.

Автори змагались у 10 номінаціях: “Архітектура”, “Відкриття”, “Навколишній світ”, “Пейзаж”, “Природне середовище та дика природа”, “Портрет”, “Натюрморт”, “Спорт”, “Документальна фотографія”.

Читайте також у рубриці Slow news
Coca-Cola представила інструмент ШІ для створення дизайнів з культовими зображеннями бренду
Найкращі роботи розмістять на білбордах компанії
Відбудеться світовий марафон щодо захисту прав і свобод українських жінок
Буде можливість почути понад 65 спікерів з 15 країн світу
“Чорні вівці” видадуть дитячі книжки про онкологію
Частину гонорару авторки та ілюстраторки спрямують до фонду “Таблеточки”
Запустили сервіс щодо можливостей виїзду працівників ІТ-компаній за кордон
Згодом він стане платформою для вдосконалення законодавства в інтересах IT-галузі
PLEON Talan створило соціальну кампанію “Нові сторінки українського героїзму”
У ній кожна героїня пояснила, як її діяльність сприяє перемозі України
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень