fbpx
Slow news

Виробники вакцин Pfizer і BioNTech запустили соціальну рекламу

У ній зобразили, яким може бути життя після пандемії
Альтман Дарина, 13.01.2021

Виробники вакцин проти коронавірусу Pfizer і BioNTech у співпраці з агенцією Mischief @ No Fixed Address запустили кампанію “Because of This”. Соціальна реклама спрямована на популяризацію ідеї вакцинації серед американців, чимало з яких насторожено ставляться до вакцин.

У роликах зобразили прості повсякденні речі, які колись були для нас нормою, а нині їх відібрала пандемія.

Зі слоганом “Наука може зробити це можливим. Лише ви можете зробити це реальним” кампанію запустили по національному ТБ та в соцмережах Facebook, Instagram, Twitter і YouTube.

Читайте також у рубриці Slow news
Ювелірний бренд Lunet і Даша Трегубова створили відео про материнство під час війни
У розмові до Дня матері — про втому, відповідальність, внутрішню опору та щоденний пошук балансу в реальності, що постійно змінюється
Історичну україно-ірландсько-польську драму «Санаторій Горького. Поєдинок» презентували на фестивалі в Польщі
Фільм розповідає про події після радянського вторгнення до Польщі у 1939 році
«Тиха тривка радість»: у Венеції представили виставку про стійкість і досвід України під час війни
В основі експозиції від PinchukArtCentre — свідчення ветерана та морського піхотинця Гліба Стрижка, який повернувся з російського полону
У межах «Фестивалю кар’єри» у Києві відкриють «Кар’єрне кафе»
Відвідувачі зможуть отримати консультації, пройти профорієнтаційні тести й долучитися до інтерактивів
Miu Miu у своїй інфлюенс-розсилці перетворив розпакування парфуму на «дегустацію морозива»
Новий аромат Fleur de Lait сховали у фальшивому морозиві з кінетичного піску
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень