fbpx
Slow news

Виробник туалетного паперу з Австралії запустив власну лінійку кави

Щоб допомогти людям з ранковим походом у туалет
Мачулка Ангеліна, 22.10.2021

Австралійський виробник туалетного паперу Who Gives a Crap випустив обмежену лінійку кави — декому вона допомагає з ранковим походом у туалет.

Каву назвали “Суміш №2”. Засновник компанії екологічно чистого туалетного паперу Who Gives a Crap Саймон Гріффітс говорить: “Ми чули з надійних джерел, що кава змушує деяких людей сходити в туалет. Як бізнес туалетного паперу ми подумали, що це досить цікаво”.

Каву випустили 19 жовтня, її кількість “дуже обмежена”, а придбати її можна на вебсайті Who Gives a Crap. Кавові набори містять 500 г кави Fairtrade, у зернах або меленої, рулон бамбукового туалетного паперу та мішечок для кави, який можна компостувати вдома.

Who Gives a Crap — це ще й сервіс передплати на доставку туалетного паперу. 50% прибутку компанія спрямовує на будівництво туалетів у країнах, що розвиваються.

Читайте також у рубриці Slow news
Весільні бренди WONÁ Concept та Eva Lendel розпочали співпрацю з Re:inventex
Текстильні залишки перетворюватимуть на регенероване волокно без води й хімікатів
Колекцію наборів LEGO Art поповнила робота Клода Моне «Ставок з лататтям»
Модель складається з 3179 деталей і відтворює картину 1899 року з колекції Музею мистецтв Метрополітен
Український кіноальманах «Війна очима тварин» виходить у прокат США
Фільм досліджує гуманітарні й екологічні наслідки війни, а до його створення долучився Шон Пенн
Бренд Gasanova створив офіційний одяг для національної команди з біатлону
В основі образів — темно-сині костюми із золотистою вишивкою українських орнаментів
День закоханих 2026: події та пропозиції до 14 лютого
Добірка кампаній, заходів та продуктів, які бренди й соціальні ініціативи підготували до Дня св. Валентина
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень