fbpx
Slow news

Вийшов спецпроєкт, присвячений полеглому поету Максиму Кривцову

Це сторінка пам’яті митця на платформі «Меморіал»
Кірста Олена, 23.04.2024

Платформа пам’яті «Меморіал» спільно з Фондом імені Максима Кривцова, друзями та рідними полеглого воїна створили сторінку пам’яті зі спогадами про «Далі», його віршами та фотографіями.

Спецпроєкт має назву «Я поверну собі своє життя, обіцяю». За словами ініціаторів проєкту, платформи пам’яті «Меморіал», Фонду імені Максима Кривцова та культурного проєкту Squat 17, це приклад сторінки пам’яті людини, один зі способів зберегти і вшанувати її пам’ять. У межах проєкту своїми спогадами про полеглого митця поділилися його мама, сестра, подруга й побратими.

«Пам’ять – це єдине, що не дає людям зникнути, навіть коли фізично вони вже не з нами. Вона, наче яскравий ліхтар з минулого, що зігріває наші серця світлом тих, кого ми втратили. Максим Кривцов був не тільки воїном, поетом, ментором, але й моїм братом, другом та винятковою людиною. Його доброта, чуйність, відданість та хоробрість завжди надихатимуть нас. Люди залишаються з нами, поки ми пам’ятаємо про них», – каже сестра Максима, Анастасія Худавердя.

За словами творців спецпроєкту, у такий спосіб вони прагнуть, щоб якомога більше людей дізналися про поета й фотографа Максима Кривцова, ознайомилися з його творчістю та життєвим шляхом.

Максим Кривцов народився у Рівному. Закінчив Київський національний університет технологій та дизайну. Згодом брав участь у Революції Гідності, а 2014-го пішов добровольцем на фронт. Після демобілізації працював контент-менеджером і копірайтером. А з початком повномасштабного вторгнення рф в Україну вступив до лав ЗСУ. Брав участь у боях за Київщину, Харківщину, Херсонщину , Луганщину й Донеччину. Загинув 7 січня 2024 року на Харківщині. Максим Кривцов «Далі» з підліткового віку писав писав вірші. У грудні 2023-го вийшла перша поетична збірка «Вірші з бійниці» зі світлинами його авторства.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
В Україні вперше протестували 5G
Якість зв’язку перевірили між Києвом, Івано-Франківськом і Гельсінкі
Microsoft додала в телеграм свій чатбот зі ШІ
Він відповідає живою мовою на будь-які запитання
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень