fbpx
Slow news

Вийшов офіційний трейлер фільму «Битва за Світло»

Його героями стали військові, рятувальники ДСНС та енергетики
Кірста Олена, 25.10.2024

17 листопада на українські екрани вийде документальний фільм «Битва за Світло» режисера Василя Київського. Стрічка присвячена людям, які щодня протистоять енергетичному терору з боку росії — серед них військові, рятувальники ДСНС та енергетики.

Одна з основних ліній фільму — це історії бійців зенітно-ракетних комплексів Повітряних сил, які з перших годин повномасштабного вторгнення захищають небо України та збивають ворожі літаки, гелікоптери та ракети. У фільмі також розповідають про рятувальників ДСНС, які працюють на найскладніших пожежах на стратегічних об’єктах, а також енергетиків ДТЕК, які навіть під час одного з ворожих обстрілів залишались на теплоелектростанції.

«Кожен з героїв “Битви за Світло” — це легенда, про яку можна і треба зняти окремий фільм», — зазначив автор та режисер фільму.

До участі в проєкті долучився чемпіон світу з боксу Олександр Усик. Він поділився своїми емоціями під час зйомок і закликав міжнародну спільноту підтримати Україну в боротьбі з енергетичними атаками.

«Ми все одно це пройдемо. Навіть якщо не буде світла, ми і є світло — українці, які світять на весь світ!», — наголосив спортсмен.

Команда проєкту подолала понад 20 000 кілометрів дорогами України, знімаючи на секретних об’єктах та дотримуючись усіх заходів безпеки, розповіли у пресслужбі.

Саундтреком до трейлера стала пісня «Кораблі» Кузьми Скрябіна, яку виконала співачка ROXOLANA.

Всеукраїнська прем’єра «Битви за Світло» відбудеться 17 листопада.

Читайте також у рубриці Slow news
Російська атака цієї ночі знищила виробництво одягу JUL у Броварах
Бренд повідомив, що пожежа охопила будівлю, техніку та частину складу
Українських фотохудожників запрошують взяти участь у міжнародній резиденції
Учасники отримають психологічну підтримку, професійні контакти й покажуть свої роботи на виставці в Таллінні
У Grammarly з’явилась підтримка української та ще 16 мов
Наразі сервіс перевіряє граматику й орфографію, згодом додадуть поради щодо стилістики тексту
Disney представив сукні для бігу, натхнені героїнями своїх мультфільмів
Колекція поєднує стиль казкових принцес із функціональністю спортивного одягу
14 березня в Києві відбудеться найбільший день донації за 11 років діяльності ДонорUA
У програмі — медичні процедури, виставка та музичний супровід від українського діджея
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень