fbpx
Slow news

Вийшов другий сезон подкасту «Свій простір»

Він фокусується на ветеранських бізнесах, ініціативах та особистих історіях захисників
Кірста Олена, 14.09.2025

Подкаст Українського ветеранського фонду «Свій простір» повертається з новим сезоном. У проєкті продовжать говорити з ветеранами про їхній досвід, реалізовані ідеї та життя після повернення з фронту.

Як повідомляють в Українському ветеранському фонді, цього разу увагу зосередили на ветеранських бізнесах та ініціативах. Кожен епізод розповідає про тих, хто відкриває власні справи, втілює задуми, об’єднує команди та створює нові можливості.

«Ми хочемо показати, що ветерани — це люди дії. Повернувшись з війни, де виборювали нам свободу і незалежність, вони стають рушіями змін у своїх громадах, формують нову економіку та передають свій досвід наступним поколінням», — зазначає Анастасія Ращенко, ведуча подкасту й заступниця виконавчого директора Українського ветеранського фонду.

У нових випусках звучатимуть особисті історії ветеранів про їхні життєві шляхи, вибори, втрати й перемоги.

Перший епізод присвячено Drone-up School, яку на Київщині заснували ветеран Харитон Глінянов та його дружина Ганна за підтримки Українського ветеранського фонду. У школі навчають дітей від 8 до 17 років керувати FPV-дронами, працювати з симуляторами та відпрацьовувати польоти. Головна мета проєкту — не лише дати технічні навички, а й познайомити дітей із ветеранами, які діляться досвідом, говорять про вірність своїм ідеям та країні, взаємопідтримку й відповідальність.

За словами Харитона Глінянова, ідея полягала у створенні місця, де діти можуть не лише навчатися, а й відчути силу прикладу ветеранів, які пройшли війну та цінують дисципліну, рішучість і людей поруч.

У першому випуску нового сезону слухачі дізнаються, як виникла ідея створення школи, чому дрони — це більше, ніж технології, як проєкт допомагає дітям, родинам військових і громадам, а також які плани на розвиток Drone-up School.

Читайте також у рубриці Slow news
KSENIASCHNAIDER випустила колекцію, натхнену піснею Бйорк
Лейтмотивом стали ідея внутрішньої сили та відповідальності за власне життя
В Україні з’явилась настільна гра «Соціальний Агент»
Через інтерактив та командну роботу вона навчає соціальній відповідальності, волонтерству та благодійності
IKEA та Ґустаф Вестман створили святкову колекцію посуду та декору
Серед 12 лімітованих предметів — тарілки, свічники та портативний ліхтар
У Львові відбудеться «Дизаріум» — всеукраїнська подія для дизайнерів
Програма включатиме конференцію, воркшопи, маркет і дизайн-змагання
WILLO відновив виробництво й презентував нову колекцію
Це перша лінійка бренду після втрати обладнання й матеріалів внаслідок атаки рф у червні 2025 року
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень