fbpx
Slow news

Вийшов аудіосеріал “Опір” про захист Ірпеня

Його створили разом з теробороною
Бондар Каріна, 22.02.2023

На медіасервісі Megogo Audio опублікували документальний аудіосеріал “Опір” про захист Ірпеня.

“Опір” створили в партнерстві із Силами територіальної оборони ЗСУ, які ініціювали проєкт, допомагали з пошуком героїв і верифікацією сценарію.

Серіал розповідає історії українців, які після 24 лютого приєдналися до ЗСУ й захищали Ірпінь від окупантів у лютому й березні 2022-го.

“Нашим завданням було зосередитися на розповідях героїв  проєкту, створити дуже особистий досвід, ніби ви сидите поруч й уважно їх слухаєте”, – розповіла продюсерка MEGOGO Audio Юлія Білоус.

В аудіосеріалі звучать чотири реальні історії й голоси бійців ЗСУ, які розповідають про життя й службу під час оборони Ірпеня. У проєкті взяли участь сапер й очільник партії “Демократична сокира” Юрій Гудименко, а також журналіст і молодший сержант Антон Голобородько.

“Опір” триває приблизно годину і містить три епізоди, що розповідають про те, як герої потрапили до війська й опинилися в Ірпені; про їхні будні під час оборони міста; а також про людей, з якими було повʼязане життя героїв серіалу під час бойових дій.

Знайти аудіосеріал можна в мобільному застосунку MEGOGO, у розділі “Аудіо”, на смартфонах і в автомобілях з аудіосистемою Android Auto й Apple CarPlay.

Також випуски згодом опублікують на майданчиках для подкастів.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень