fbpx
Slow news

Вийшла друком книжка пса Гермеса про свідоме виховання людини

Частину коштів з її продажу спрямують на реконструкцію притулку для тварин “Сіріус”
Мар'яна Хемій, 11.09.2021

Українська pet-friendly спільнота презентувала освітньо-гумористичний посібник про виховання людини “Поради від пса Гермеса, як жити з людиною”. Пес Гермес раніше жив на вулиці, та пізніше завів собі людину. Згодом став блогером, а зараз — і письменником. Гермес навчає інших безхатніх тварин, як опанувати свідоме виховання двоногих.

Книжку доповнили практичними порадами від експертів із зоопсихології, каністерапії та кінології, щоб допомогти читачам краще зрозуміти поведінку тварин. Видання і продаж книжки мають також благодійну мету — частину коштів спрямують на реконструкцію найбільшого в Україні притулку для тварин “Сіріус”.

За допомогою подібних просвітницьких проєктів pet-friendly спільнота прагне привернути увагу до проблеми безпритульних тварин і зменшити кількість собак і кішок, які потрапляють на вулицю, через те що господарі не розуміють потреб своїх чотирилапих друзів.

Книжка “Поради від пса Гермеса, як жити з людиною” показує ситуацію очима собаки, який завів собі людину. У ній уміщені поради на щодень, покликані допомогти читачам краще зрозуміти поведінку своїх чотирилапих, дізнатися, про що сповіщає улюбленець у тій чи іншій ситуації.

Зібрати рекомендації допомогла Юля Гусєва, ідеологиня та керівниця спільноти pets-friendly людей “Практичні поради з людинознавства”:

Ми зустрілися з Гермесом, коли він був безпритульним собакою. І це назавжди змінило моє життя. Вивчаючи проблему безхатніх тварин, я зрозуміла, що не можу залишатися байдужою. Щодня лише до притулку “Сіріус” потрапляють від одного до десяти вусанів. За дослідженнями, близько 70% тварин на вулиці колись мали господарів”.

Юля Гусєва
Фото Марини Бабій

Організатори презентації також креативно привернули увагу до питання прибирання за собаками на вулиці. На вході гостям роздавали біопакети ЛавГав, щоб вони зібрали розкидані поміж стільцями в залі імітації собачих випорожнень. Кожному, хто зібрав “сюрпризи”, видали свідоцтво pet-friendly людини. Зефіри й кекси, якими пригощали на події, теж мали форму собачих екскрементів. Звучить не дуже, та цілі привернути увагу організатори досягли. Адже гості жваво обговорювали, радо фотографували й куштували смаколики.

Спільноту pet-friendly людей заснували у 2020 році волонтерки-активістки Юля Гусєва й Ніна Кульчевич для формування культури щасливого співіснування тварин та людей. Спільнота організовує просвітницькі проєкти й об’єднала довкола себе такі організації й компанії, як Happy Paw, ЛавГав, DogChill, Animal ID, Dobro.ua, Kind Challenge, pet-friendly бізнеси, лідерів думок та зірок.

“Сіріус” — найбільший в Україні притулок для тварин, його площа — 4 га. Тут проживають понад 3200 собак і котів.

Читайте також у рубриці Slow news
Нове бачення рушників Полтавщини ХІХ століття
З’явилася колекція лляних серветок з орнаментом старовинних рушників
Краса замість травми: новий артпроєкт
Його присвятили красі людей зі шрамами на обличчі
«Куди прямуємо?» — освітній подкаст від компанії Bolt
У ньому розповідають про історичні події та діячів, чиїми іменами названі вулиці українських міст
«Лісову пісню» Лесі Українки видали італійською мовою
Вона вийшла друком у найбільшому видавництві Італії
Львівський медіафорум оголосив ювілейну програму
Вхід буде безплатним, а фокусною темою стане пошук сенсів у поляризованому світі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень