fbpx
Slow news

Видимість ЛГБТК+ спільноти зросла за останні два роки, — дослідження 

Кожен другий дорослий заявив, що має гомосексуального родича, друга чи колегу
Бондар Каріна, 06.06.2023

Міжнародна компанія Ipsos провела дослідження, у якому з’ясувала, що близько 9% дорослих у всьому світі відносять себе до ЛГБТК+ спільноти.

За даними опитування, у середньому 3% людей у світі ідентифікують себе як лесбійки або геї, 4% — як бісексуали, 0,9% — як пансексуали, омнісексуали або асексуали.

Представники “зумерів” (народжені після 1997 року) більш як удвічі частіше визнають себе бісексуалами, пансексуалами або асексуалами, ніж міленіали, і більш як учетверо частіше, ніж представники покоління X (1965–1980) і бебі-бумерів (1946–1964).

1% респондентів по всьому світу сказали, що ідентифікують себе як трансгендерних людей, ще 1% — як небінарних, гендерно неконформних або гендерфлюїдних. Ще 1% опитаних вказали, що не ідентифікують себе ні як чоловіки, ні як жінки.

За результатами дослідження, видимість ЛГБТК+ спільноти зросла за останні два роки: кожен другий дорослий заявив, що має гомосексуального родича, друга чи колегу. Кожен четвертий заявив, що в нього є бісексуальний знайомий, а кожен восьмий має серед знайомих трансгендерних, небінарних, гендерфлюїдних чи гендерно неконформних людей.

Опитування також показало, що жінки частіше повідомляли, що знають когось, хто ідентифікує себе як ЛГБТК+.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень