fbpx
Slow news

”Всі.Свої” разом із Харківським літмузеєм презентували вітрини до дня народження Сковороди

Всередині магазину можна послухати вірші мислителя в сучасному аранжуванні
Бондар Каріна, 03.12.2023

”Всі.Свої” разом із Харківським літературним музеєм створили вітрини до дня народження українського філософа й письменника Григорія Сковороди.

Головна ідея проєкту — привернути увагу до переосмислення культурної спадщини українських класиків. Вітрини створили в межах ініціативи Харківського літмузею SKOVORODANCE.

Концепція проєкту закликає досліджувати свою культурну спадщину, робити класиків ближчими й разом із цим об’єднуватися навколо українського. Ідею об’єднання у вітринах візуально передали колами із зображенням Григорія Сковороди та його малюнками. А також — підсилили гаслом: “Час, коли всі свої рухаються в одному ритмі”.

Крім цього, вітрини доповнили висловом філософа зі збірки “Сад божественних пісень” і цитатою з тексту Сергія Жадана, написаного спеціально для альбому SKOVORODANCE.

Всередині магазину розміщена інтерактивна зона з навушниками, де кожен охочий може уповільнитися й послухати вірші Сковороди в сучасному аранжуванні.

Щоб згуртувати якомога більше людей навколо ідеї проєкту, “Всі Свої” та Харківський літмузей пропонують долучитися до тематичного інтерактиву в соціальних мережах брендів.

Кожен відвідувач магазину зможе взяти участь у розіграші брендованих подарунків від SKOVORODANCE з автографами Сергія Жадана.

Побачити вітрини та дізнатися про проєкт більше можна до 15 грудня за адресою Хрещатик, 27.

Читайте також у рубриці Slow news
Бренди Young Hearts та german. проведуть спільний попап у Києві
У межах події презентують дебютну колекцію piercing jewelry та буде доступна послуга пірсингу
У Національному музеї «Київська картинна галерея» відкрили виставку «Новий мілітарний пейзаж»
Авторами проєкту стали військовослужбовці й учасники Культурних сил — Стас Жалобнюк та Ігор Гусєв
Євген Таллер оголосив про початок зйомок повнометражного фільму «Київ. День-Ніч»
Стрічка розповість про наступний етап життя героїв проєкту
INSCIENCE створила серію кепок із тваринами та рослинами із Червоної книги України
До кожного виробу додається листівка з коментарями науковців про представлені види
Стартував прийом заявок на Effie Awards Europe 2026
Цього року для українських робіт діятимуть спеціальні умови участі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень