У центрі Сеула стартувала кампанія WWF-Korea, що за допомогою ШІ візуалізує вплив пластику на дику природу.
У Сеулі Всесвітній фонд природи (WWF-Korea) спільно з Cheil представили зовнішню кампанію, що привертає увагу до загроз, які становить пластик для дикої природи. Проєкт отримав назву Animal Trash Fashion («Тваринна мода зі сміття»).
У кампанії показано заплутаних у пластиковому смітті диких тварин, серед яких морські черепахи, тюлені та лелеки. Візуальна подача нагадує стилістику модного фільму — у ньому пластик зображено як створені людиною «прикраси», що насправді шкодять живим істотам.
Ініціатива Animal Trash Fashion є частиною програми WWF No Plastics in Nature («Жодного пластику в природі»). Її мета — до 2030 року скоротити виробництво пластику й запобігти його потраплянню в довкілля.
«За допомогою штучного інтелекту ми показуємо реальну кризу, спричинену пластиком, адже 79% усього виробленого у світі пластику просто викидають. Ця робота має посилити обізнаність суспільства про забруднення пластиком», — зазначила Пак Мінхє, виконавча директорка WWF-Korea. Вона також додала, що для досягнення конкретних результатів на п’ятій сесії Міжурядового комітету ООН із припинення пластикового забруднення, яка відбудеться в серпні в Женеві, необхідна увага й залучення кожного.
Для створення кампанії використали лише генеративні інструменти штучного інтелекту — з міркувань безпеки тварин і через неможливість зйомок деяких видів.
21 липня кампанію вперше представили у форматі повноекранної проєкції розміром 20 на 60 метрів у районі Квандхвамун у центрі Сеула, неподалік урядових будівель і медіаофісів.
Кампанія триватиме до 20 серпня на зовнішніх носіях та в соцмережах WWF-Korea.
Раніше ми писали, що всесвітній фонд дикої природи показав приховану шкоду від повсякденних продуктів