fbpx
Slow news

Впізнавані українські бренди замінили свої логотопи на дитячі малюнки

У такий спосіб компанії хочуть привернути увагу до Дня захисту дітей
Кірста Олена, 31.05.2024

Укрзалізниця, Rozetka, Нова пошта, Сільпо, Megogo та інші відомі українські бренди долучилися до «Відповідальної ініціативи» й тимчасово замінили логотипи на дитячі малюнки.

Зміною логотипів бізнеси та ініціатори проєкту — благодійний фонд Клуб Добродіїв — хочуть привернути увагу до Дня захисту дітей. Фонд відкрив збір на 500 000 гривень, які спрямують на відновлення й психологічну підтримку дітей війни. 

Нові тимчасові логотипи для Укрзалізниці, Нової пошти, Rozetka, Сільпо, Megogo, Фокстрот, MOYO, UAnimals, Avangarden, УЛІС, Літосвіта, агенцій ANGRY, Havas Village, Postmen, Taktika та інших впізнаваний брендів намалювали підлітки зі Слов’янська, Маріуполя, Кривого Рогу, Києва та інших куточків України.

Також Клуб Добродіїв запустив краудфандинг, у межах якого планує зібрати 1 мільйон гривень на психологічну підтримку та відновлення дітей війни. Деякі з бізнесів уже активно долучилися до проєкту й створили благодійні спеціалітети. Наприклад, «пиріжок зі смаком дитинства» від Тітки Клари, який продаватимуть ексклюзивно першого червня, або лимонад від «Aльтруїст», яким частуватимуть з 31 травня до 15 червня. Всі кошти з продажів спрямують на допомогу дітям.

Долучитися до ініціативи й створити дружні банки можуть усі охочі – для цього необхідно написати координатору проєкту в Telegram.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Перші пари офіційно одружились онлайн у Дії
Невдовзі послуга буде загальнодоступною
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень