fbpx
Slow news

Volvo зняла ролик про кохання двох вантажівок

Вони символізують задоволення від водіння й економію пального
Мачулка Ангеліна, 11.10.2022

Реклама Volvo Trucks від шведського агентства Forsman & Bodenfors показує кохання між вантажівками, які є протилежностями.

Одна вантажівка — це задоволення від водіння, а інша — виключно економія пального. Попри те що вони різні, машини закохуються одна в одну. Реклама показує саму любовну історію.

Ролик зняли в Хорватії, і в ньому взяли участь водії з відзначеної нагородами серії бренду Live Test, найвідомішою частиною якої є The Epic Split 2013 року із Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі.

“Найскладніше під час зйомок було керувати акторами. Приваблення — це не те, що можна змусити, і оскільки це була перша зустріч вантажівок, ми не знали, чи між ними спалахне іскра, чи просто запанує незручна тиша. На щастя, це було кохання з першого погляду, і як нам відомо, вони все ще разом”, — говорить Ларс Янссон, творчий працівник Forsman & Bodenfors.

Своїм роликом бренд рекламує флагманський продукт Volvo Trucks, Volvo FH, який був розроблений, щоб збалансувати приємне водіння з функціями економії пального. Родзинка машини в тому, що водії вантажівок переважно сприймають паливну економічність і задоволення від водіння як протилежні речі.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень