fbpx
Slow news

Volvo випустили ролик з людьми, які вижили після автокатастрофи

Герої зачитують цитати невдоволених появою перших ременів безпеки
Альтман Дарина, 19.10.2020

Volvo разом з агенцією Forsman & Bodenfors випустили ролик з людьми, які вижили після автокатастрофи. У відео герої зачитують уривки з незадоволених промов, які адресували Volvo під час релізу ременю безпеки в 1959 році.

Коли Volvo понад 60 років тому презентували триточкові ремені безпеки, то наштовхнулися на обурення з боку громадськості. 

“Ремінь безпеки — це порушення прав людини”, “Краще бути викинутим з автівки, аніж залишитись у пастці всередині”, “Ніхто не вказуватиме мені, що я робитиму зі своїм життям”, – усе це реальні цитати незадоволеної публіки.

“Навіть сьогодні ці фрази звучать моторошно знайомо”, – коментує бренд.

Після прочитання коментарів люди, які вижили в автокатастрофі, розповідають про свій досвід. У Volvo акцентують, що їхні ремені безпеки врятували понад мільйон життів.

Цього року бренд запровадив обмеження швидкості для всіх нових автомобілів і випускає автомобільні камери, що запобігають відволіканню за кермом та відстежують стан сп’яніння. Реакція споживачів на ці заходи була так само суперечливою.

Майк Джоунстоун, голова бренд-менеджменту Volvo Cars

“Безпека завжди була пріоритетом для Volvo, та ми вже звикли, що деякі наші інновації зустрічають із протестом, — коментує Майк Джоунстоун, голова бренд-менеджменту Volvo Cars. – Так само, як і ремінь безпеки у 1959-му, обмеження швидкості до 180 км/год. на нових автомобілях зазнало критики через втручання в особисту свободу. Але обидва впровадження однаково рятують життя. Іноді ми маємо ухвалювати незручні та суперечливі рішення, щоб вчинити правильно”.

Кампанію презентували у Швеції, в соцмережах та по ТБ. Запланований також реліз зовнішньої реклами.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень