fbpx
Slow news

Володимир Дантес запустив ініціативу для підтримки українського бізнесу під час карантину

Безкоштовна реклама стартапів на сторінках інфлюенсерів
Коротенко Оля, 03.04.2020

Співак і телеведучий Володимир Дантес запустив ініціативу для підтримки українського малого й середнього бізнесу. Проєкт сприятиме просуванню локальних українських стартапів та покликаний допомогти бізнесменам зберегти свою справу в умовах карантину.

Разом з іншими інфлюенсерами, Дантес безкоштовно надаватиме по одному рекламному посту у своїй стрічці та сторіз Instagram двічі на місяць.


До ініціативи вже долучилися співачка Надя Дорофєєва, співзасновниця Oh My Look! Лєра Бородіна, блогер Олексій Дурнєв, бізнесмен Гарік Корогодський і засновниця Куражу Альона Гудкова. Загальне охоплення інфлюенсерів становитиме понад 6 мільйонів осіб.

Проєкт триватиме три місяці. Раз на два тижні кожен з амбасадорів ініціативи буде самостійно обирати одну з українських компаній і безкоштовно просувати її у своєму Instagram.

Щоб подати заявку, потрібно заповнити анкету на сайті. Брати участь може тільки локальний український бізнес.

Анна Давиденко, PR-менеджерка Володимира Дантеса

На сайті вже є понад 500 заявок від українських компаній. Багато українських та російських блогерів пишуть, що також хочуть підтримати ініціативу.

Найближчі три місяці нових інфлюенсерів ми підключати не збираємося. Але будемо думати, як можна переформатувати цей проєкт, щоб він жив і надалі. Адже потреба в такій допомозі для бізнесів існує.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень