fbpx
Slow news

Vogue Italia відмовився від фотосесій у січневому номері

На обкладинках вперше з’являться ілюстрації
Чередніченко Анастасія, 08.01.2020

У січневому випуску Vogue Italia відмовляється від фотосесій, щоб підтвердити свою позицію щодо свідомої моди, – про це повідомляє Independent.

Головний редактор Емануель Фарнеті прокоментував це рішення і розповів про ресурси, які довелося задіяти, щоб створити вересневий випуск італійського Vogue:

“Ми залучили 150 осіб. 20 перельотів літаками та 10 переїздів потягами. 40 автомобілів у постійному режимі очікування. 60 міжнародних відправлень. Світлові прилади працювали 10 годин без перерви, а електроенергія частково постачалася бензиновими генераторами. Від кейтерингу залишалося чимало відходів, а від одягу — пластикових чохлів. А ще електроенергія для живлення телефонів та камер…”

За словами Фарнеті, існує значний вплив на навколишнє середовище, пов’язаний з виданням журналу моди. “Одяг можна показати, не фотографуючи його”.

Замість фотографій на обкладинках січневого Vogue Italia будуть ілюстрації художників, які зобразили реальних моделей в одязі від Gucci. Під кожною обкладинкою випуску є напис: “Під час створення цього випуску не потрібно було робити фотосесію”.

Це перший випадок з моменту існування фотографії, коли Vogue використовує для обкладинки ілюстрацію замість фото.

Нововведення є тимчасовим, проте кошти, заощаджені на свідомому випуску, будуть передані Fondazione Querini Stampalia – культурному центру у Венеції, що постраждав від повені.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень