fbpx
Slow news

Візуальні тренди 2020 року від Depositphotos

Які фото робитимуть бренди наступного роду
Данилюк Даяна, 17.12.2019

Проєкт “Візуальні тренди 2020: Майбутнє поруч” досліджує та прогнозує, як фотографія буде відображати технологічні, графічні та художні зміни у новому році.

Які тренди Depositphotos відібрав для 2020 року:

  1. віртуальна реальність. Нові технології поширюються на ритейл, мистецтво, сферу розваг, а популярними темами стануть: автоматизація, робототехніка, 5G, кіберспорт, штучний інтелект, нейронні мережі, інтернет речей та інші смарт-технології.

  2. Неон. Естетика кіберпанку та антиутопії за мотивами відеогри Cyberpunk 2077, серіалу “Дивні дива” та фільму “Той, хто біжить по лезу.” Тренд на неон прогнозують не лише сфері моди, а й візуальній комунікації та цифровому середовищу.

  3. Межі штучного інтелекту. Нові технології змінюють те, як ми купуємо, навчаємось, впливають на ведення бізнесу і поведінку споживачів у всьому світі. Проте його потрібно фільтрувати й ставити під сумнів стрімкий розвиток штучного інтелекту, тому на ринг виходить low-tech.

  4. Баугауз. “Менше значить більше” — про це говорить стиль, який відсвяткував у 2019 році сторіччя. У новому році баугауз може допомогти побачити під іншим кутом вже звичайний дизайн.

    Буде більше нестандартних макетів, кастомної типографіки та ілюстрацій, що матимуть вигляд цілісного зображення. – Martin Holoubek, CEO PIXIT
  5. Бруталізм і цифровий декаданс. Його не можна ігнорувати, сьогодні це бунтарський тренд, який виштовхує як дизайнерів, так і аудиторію із зони комфорту. Він вирізняється серед відполірованих макетів та універсальних художніх рішень.

    Вся річ у тому, щоб бути дивним, привертаючи увагу, але при цьому не скотитися у треш, залишитися у межах естетики. – Evgeny Vetrov, артдиректор BBDO Warsaw
  6. М’які та ніжні палітри. На фоні сміливих дизайнів і зухвалих арт-рішень пом’якшені відтінки транслюють витонченість, яка народжується в мінімалізмі.

    Продовжуючи тему мінімалізму, хочеться відзначити, що у центрі уваги опиняється JOMO — радість від втрачених можливостей. Використовуйте світлу палітру у стилі покоління Z і простий підхід до типографіки та фотографії для мінімалістичних проєктів.– Nikki Burton, креативний директор Perq Studio
  7. Виходити за межі. Оптичні ілюзії або візуальна деформація композиції та типографіки чіпляють сильніше, ніж ідеальна картинка. Наш розум запрограмований на пошук закономірностей, і якщо їх не буде, нам доведеться зупинитися, замислитися й подивитися ширше, щоб зрозуміти загальну картину. Так і в дизайні. Використовуйте викривлені шрифти та елементи — і аудиторія точно сповільниться, щоб оцінити та зрозуміти задум дизайнера.
  8. Експерименти у моушн-графіці. Продовжуючи тренд переходу у 3D, дизайнери експериментують в анімації з плавними рухами і розібраними на фрагменти формами. В результаті поєднання анімації, мистецтва та дизайна з’являються гіпнотичні роботи, з яскравими 3D-елементами, що не підпадають під закони гравітації.
  9. Перехід на вертикаль. Вертикальні відео — пріоритетний формат для брендів, інфлюенсерів і користувачів соцмереж. Бренди шукають швидкі рішення, і навіть стокові платформи адаптуються до нового стандарту вертикального формату. Це означає, що в авторів контенту з’являється більше можливостей для експериментів з композицією у портретній орієнтації.

    Соціальні мережі диктують візуальні рішення. Те, наскільки зображення «інстаграмні», буде визначати їхній успіх. – Роман Гавриш, керівний партнер Jovan Rocanov, креативний консультант Aimbulance
  10. Деталі великим планом. Фокусуючись на загальному плані, легко випустити з уваги щось дійсно важливе. Щоб акцентуватись на якості і підкреслити свою відкритість та чесність, бренди показують продукти великим планом. Цей тренд означає, що постпродакшену буде менше не лише в рекламі, але і у фотографії загалом.

Проєкт створений спільно з дванадцятьма провідними міжнародними агентствами, серед яких B-Reel, MediaMonks, PIXIT, BBDO Warsaw, Perq Studio, MADCATS, Aimbulance і Super an der Spree.

Depositphotos – один з найбільших міжнародних фотобанків з бібліотекою на 140 мільйони стокових фото, відео и векторів.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень