fbpx
Slow news

Візуальні тренди 2020 року від Adobe Stock

Ще одна підбірка трендів
Чередніченко Анастасія, 23.12.2019

Сервіс Adobe Stock опублікував перелік візуальних трендів наступного року – про це команда Adobe повідомила у своєму блозі.

Adobe Stock щороку публікує візуальні тренди, збираючи дані від юзерів та інфлюенсерів Adobe, досліджуючи результати пошуковиків та світових новин мистецтва. Цьогоріч сервіс розширив свій перелік і поділився трендами в дизайні та моушн-графіці.

Візуальні тренди

 Вітається будь-який вік

Всесвітня організація здоров’я повідомляє, що до 2020 року кількість людей у ​​віці від 60 років перевищить кількість дітей віком до 5 років.

Якщо раніше люди похилого віку зображались як ті, кому потрібна допомога, то зараз вони – повноцінні представники цільової аудиторії багатьох брендів. Основний меседж: чим старшими та фінансово стійкішими ми стаємо, тим з більш натхненно вивчаємо та досліджуємо світ.

Marc Bordons / Stocksy United / Adobe Stock.

 Самовираження

Через соцмережі люди стали більш публічними та відкритими, ніж раніше. Вони активно ділиться своїм особистим життям, досвідом та емоціями – так зростає тенденція бути справжнім і не штучним. Через це суспільство вимагає від брендів, політиків та громадських діячів того ж – бути справжніми і непідробними.

 Sarah Alice Rabbit / Adobe Stock

 Макіяж не маска

Раніше косметику використовували як “маску”, намагаючись досягнути ідеалу краси. Сьогодні фокус змістився в бік натуральності та самовираження кожної людини. Споживачів цікавлять унікальні історії. Макіяж став інструментом для вираження свого стилю та творчих експериментів – тепер це більше, ніж спроба приховати недоліки.

Thais Ramos Varela / Stocksy United / Adobe Stock

 Від “я” до “ми”

Бренди виявили, що образи, які транслюють сильне почуття спільності та свідомий вибір способу життя, знаходять найбільший відгук у споживачів. Це сприяє швидкому контакту між брендами та їхніми цільовими аудиторіями.

Adam Perez / Adobe Stock

Тренди в дизайні

Команда Adobe в партнерстві з Behance та Adobe Creative Cloud Marketing визначила найбільш знакові тенденції в дизайні.

 Digital hand craft

Популярності набувають елементи, створені за технологією DIY (Do It Yourself/Зроби це сам). З цифрових елементів митці створюють власний стиль.

 Оновлений ар-деко

Популярними стають футуристичні деталі, геометричні візерунки, металеві елементи та витончена типографія. Ці візуальні елементи нагадують стиль ар-деко.

Wacomka / Adobe Stock

 Напівреалізм

Фантастичні образи з використанням графіки відкривають нові перспектив. 2020 рік відкриє багато художників, які використовують нові інструменти та методи, щоб створити неможливе та змінити наше бачення.

Musicman80 / Adobe Stock; Katia / Adobe Stock.

 Сучасна готика

Художники експериментуватимуть з аналоговими та цифровими елементами. Популярними стануть футуристичні матеріали, примхливе освітлення та вражаюча типографія.

Тренди моушн-графіки

 Документальні фільми про навколишнє середовище

Дискусія про клімат стане важливою частиною комунікацій багатьох брендів у 2020 році. Вони використовуватимуть стиль документального фільму, щоб зобразити можливе майбутнє, пов’язане зі змінами клімату.

Nicolasme / Adobe Stock

 Реакція на рух

Споживачі очікують на більшу кількість рухливих інтерактивних відео в соцмережах. Це новий розділ графіки, яка реагує на рухи і привертає більше уваги.

Oles_photo / Adobe Stock

 Рідка абстракція

Рідкі абстрактні форми є природними та органічними. Цей стиль контрастує з геометричним та функціональним дизайном, створюючи динамічні та живі композиції.

Lightleak Films / Adobe Stock

 Неонове сяйво

Рухомі неонові елементи створюють динаміку. Те, що почалося в кіно, тепер з’являється в серіалах Netflix, музичних відео, іграх та соціальних відео. Неон у русі створює динаміку та особливу електричну енергію.

Synthex / Adobe Stock

“Споживачі підштовхують бренди йти в ногу зі світом естетичних змін, який постійно розширюється. Жодна тенденція не існує у вакуумі, вона пов’язана з різними першоджерелами та мікрокультурами, які розвиваються в інтернеті. Ми представляємо ці тенденції, щоб допомогти вам визначити основний напрямок, спланувати наступну кампанію та надихнути”, – прокоментували в Adobe.


Читайте також у рубриці Slow news
Burger King відповів на нову кампанію McDonald’s у ChatGPT
У якій ШІ запитали про найвідоміший бургер у світі
 LinkedIn представив нові інструменти ШІ для маркетологів
Для просування оновлень запустили кампанію за участю олімпійської медалістки Ненсі Керріган
“Ощадбанк” запускає гранти для підприємців
Вони, зокрема, перекриватимуть негайні витрати компаній
Волонтерів та волонтерок безплатно навчатимуть кар’єрного консультування
Це посилить волонтерську спільноту через здобуття професійних знань
Мережа Boots запустила кампанію, у якій підкреслює силу та стійкість британців
Вона також передбачає нові медіапроєкти для бренду
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень