fbpx
Slow news

VISH запустив колекцію, натхненну елементами традиційного українського вбрання

Більшість виробів оздоблені в’язаними елементами ручної роботи
Бондар Каріна, 18.09.2023

Бренд в’язаного, трикотажного одягу та аксесуарів VISH запустив нову колекцію під назвою BEREHYNIA, натхненну елементами традиційного українського вбрання.

“З давніх часів і до сьогодні на жінку покладено багато важливих функцій – народження та виховання дітей, догляд за господарством, створення затишку для близьких, а згодом ще і власна кар’єра та реалізація. Виконуючи багато ролей одночасно, навіть у найскладніші години, жінки вміли та прагнули мати гарний вигляд, про що свідчать чисельні історичні знахідки та збережені взірці старовинного українського жіночого вбрання. Дослідження історії традиційного жіночого вбрання і сама роль жінки стали натхненням для створення колекції BEREHYNIA“, – розповідають Марія та Вероніка, основниці бренду VISH.

У колекцію увійшли: трикотажне плаття за формою старовинної сорочки, спідниця “плахта” прикрашена мереживом ручної роботи, тепла камізелька з вовни альпаки та в’язаний об’ємний кардиган на кшталт традиційної гуні.

Також до лінійки виробів ми додали брючні костюми, без яких важко уявити жінку сьогодні. Більшість виробів колекції оздоблені притаманними VISH в’язаними елементами ручної роботи.

Колекцію можна придбати на сайті бренду.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень