fbpx
Slow news

Visa запускає проєкт на підтримку власниць малого бізнесу

Його переможниця отримає 250 тисяч гривень на розвиток справи
Мачулка Ангеліна, 07.09.2021

21 вересня в Києві відбудеться День жіночого підприємництва — освітній захід для представниць малого українського бізнесу від Visa. Там представлять переможниць проєкту She’s Next.

150 учасниць заходу навчатимуться у фахівців різних галузей, топменеджерів, власників бізнесу, мотиваційних спікерів. У програмі — лекції, воркшопи та розбір активних бізнесів, публічна дискусія про жіноче лідерство та стереотипи щодо нього. Серед спікерів — Віра Платонова, Маша Єфросиніна, Ярослава Гресь, Андрій Здесенко й Андрій Федорів.

“На нещодавньому проєкті Visa Elevator Pitch Day … жінки почувалися більш впевнено. Так, учасниці оцінили себе на 84,3 бала зі 100, тоді як учасники-чоловіки — на 80 балів. У світі ці значення істотно відрізняються на користь чоловіків. Для нас це показник перспективності жіночого підприємництва в Україні, тож ми прагнемо створювати для нього більше можливостей”, — говорить Віра Платонова, віцепрезидентка, генеральна директорка Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.

Щоб узяти участь у проєкті, потрібно опублікувати в Instagram сторіс із презентацією свого бізнесу, скориставшись спеціальною маскою, та позначити сторінку Visa, а також заповнити заявку. З-поміж усіх учасниць буде обрано 150 фіналісток, які отримають квиток на День жіночого підприємництва.

Десять найкращих із них матимуть нагоду представити свій бізнес перед експертами. Переможниця отримає 250 тисяч гривень на розвиток бізнесу і можливість навчатися в Києво-Могилянській бізнес-школі (KMBS). Три фіналістки проєкту також здобудуть можливість навчатися в KMBS за модульною програмою з управління бізнесом.

Читайте також у рубриці Slow news
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Prometheus запускає 600 стипендій на IT-навчання
Вони передбачені для мешканців прифронтових та звільнених територій
Українські художники запустили проєкт, щоб зібрати кошти для благодійного фонду
Митці розігрують свої картини за донат
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень