fbpx
Slow news

Відвідувачі “Книжкового Арсеналу” зможуть стати співавторами трьох оповідань

Заготовки творів написали Любко Дереш, Ірена Карпа та Сашко Лірник
Мачулка Ангеліна, 25.06.2021

Відвідувачі “Книжкового Арсеналу” можуть долучитися до акції і стати співавторами твору разом з одним із відомих українських письменників. Також проєкт “Ти — автор” доступний усім на сайті tyavtor.com.ua.

Проєкт створила компанія Visa у співпраці з комунікаційною агенцією Gres Todorchuk та Adje prodburo. Він полягає у тому, що людина сама має обирати героїв та події і в такий спосіб рухатися до одного з 16 фіналів історії.

“У всьому світі зараз існує тренд на співтворчість, відомий як «культура участі». Він протилежний за своїм змістом до культури споживання. У літературі, серіалах та іграх сьогодні важливо давати можливість вибору та включеності в події, — говорить Любко Дереш, автор новели для інтерактивної інсталяції. — Я щасливий, що зміг долучитися до цього унікального проєкту: разом з іншими авторами ми написали 48 самостійних творів, де все залежить від вибору читача. Кожен учасник проєкту стане співавтором книжки з унікальним дизайном обкладинки, на якій побачить своє ім’я. Упевнений, про це хоч раз мріяв кожен”.

Після завершення такої співтворчості кожен учасник проєкту “Ти — автор” отримає онлайн-версію оповідання на вказану під час реєстрації електронну адресу. Організатори ініціативи закликають ділитися готовими творами на своїх сторінках у соцмережах з гештегом #ти_автор.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень