fbpx
Slow news

Відомих українців і українок представили в образах ляльок Барбі та Кена

У межах виставкового проєкту й конкурсу майстрів
Ольга Сакали, 18.10.2021

В Одесі відкрили виставку “Barbie: Мрійники та винахідники”, у межах якої 31 майстер відтворив у ляльках образи більш як 50 видатних постатей України.

Виставку організували дитячий магазин “Антошка”, проєкт про лялькову культуру “КуклЬтура” й ТОВ “ТойДіКо Україна”. Її відкрили 14 жовтня, а триватиме виставка до кінця місяця.

На ній представляють письменників, художників, науковців, композиторів, диригентів, князів і гетьманів. Тут є ляльки як історичних постатей — Ярослава Мудрого, Григорія Сковороди, Олекси Довбуша, так і сучасних митців — Оксани Линів, Антона Птушкіна, Олега Винника та інших.

Окрім одягу й зовнішності, майстри також відтворили навколишнє середовище особистостей — атрибути їхньої діяльності та інтер’єри. “Герої проєкту мріяли, робили відкриття, створювали: вкладали талант та розум у свої справи”, — пишуть організатори.

За трьох ляльок, що сподобалися найбільше, можна проголосувати на сайті проєкту. За свою трійку також голосуватиме професійне журі, а майстри-переможці отримають призи.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень