fbpx
Slow news

“Відновлення зв’язку” стало темою цьогорічного фестивалю креативу Golden Drum

Також у конкурсі з’явилися дві нові нагороди
Мачулка Ангеліна, 14.02.2022

Golden Drum, Міжнародний фестиваль креативу, отримав нову тему та дві нагороди в конкурсі.

Цьогорічна тема заходу — “Відновлення зв’язку” (Rebuilding Connection). Її вибрали через постійну діджиталізацію та онлайн-комунікацію, адже вони позбавляють людей живого спілкування.

“Безумовно, технології допомагають робити це (взаємодіяти — ред.) ефективно, та вони не можуть відтворити магію людського дотику. Такі реальні переживання наповнюють нас, підживлюють емоції, стимулюють до творчості. Зв’язок зараз має величезне значення як потужне джерело стійкості, доброти, співчуття”, — йдеться в релізі фестивалю.

Крім цього, конкурс фестивалю отримав дві нові нагороди: Production Agency of the Year — за найкращі продакшни, за їхні виняткові роботи з пре- або постпродакшну. А також Digital Agency of the Year — за найкращу діджитал-агенцію, яка покаже винятковий діджитал-креатив.

Також з’явилася нова категорія Creative Use of Technology в секції Omni-Channel. Вона відзначатиме найбільш креативний та інноваційний спосіб використання технологій, щоб поліпшити користувацький досвід і залучення споживачів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень