fbpx
Slow news

Відкрито прийом заявок на конкурс жіночих стартапів Women’s Pitch Day

У ньому можуть узяти участь авторки технологічних ідей та власниці бізнесів
Альтман Дарина, 22.05.2021

Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива “Дівчата STEM”) у співпраці з платформою розвитку підприємництва n.cubator оголосили прийом заявок на участь у конкурсі Women’s Pitch Day.

Генеральний партнер — UKRSIBBANK BNP Paribas. Партнери проєкту — компанії CISCO, WebEx, Lenovo. Національний партнер — Міністерство цифрової трансформації України.

За даними Boston Consulting Group, жіночі стартапи стають удвічі успішнішими, ніж стартапи із засновниками чоловіками. Проте досі можливості жінок та чоловіків у розвитку стартапів не є рівними.

Дослідження Women Who Tech 2020 року показало, що глобально інвестори ретельніше перевіряють жіночі стартапи, а 50% жінок-засновниць вважають, що вони зібрали би більше фінансування, якби були чоловіками.

Метою Women’s Pitch Day в Україні є допомога жінкам у просуванні власних стартапів та створення умов рівності й боротьби з дискримінацією у цьому процесі.

У проєкті можуть узяти участь жінки віком від 18 років, які мають ідеї власної справи або є власницями вже запущеного технологічного бізнесу. Для участі потрібно заповнити форму. Оголошення результатів відбору відбудеться 11 червня. Зареєструватися можна до 31 травня включно.

Також усі учасниці ввійдуть до спільноти жінок-засновниць жіночих стартапів та пройдуть інтенсивне навчання від організаторів проєкту. За час навчання вони отримають навички самопрезентації, дізнаються, як виявити потреби клієнта і створити продукт, на який буде попит, навчаться створювати ідеальний пітч для інвесторів та отримають коментарі від експертів щодо реалізації проєктів.

Команда-переможниця проєкту отримає грант у розмірі 30 000 грн на розвиток ідеї та проєкту. Всі учасниці отримають контакти інвесторів, які підтримують жіночі стартапи, та шанс представити їм свої ідеї та проєкти.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень