fbpx
Slow news

Відкрито прийом заявок на конкурс жіночих стартапів Women’s Pitch Day

У ньому можуть узяти участь авторки технологічних ідей та власниці бізнесів
Альтман Дарина, 22.05.2021

Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива “Дівчата STEM”) у співпраці з платформою розвитку підприємництва n.cubator оголосили прийом заявок на участь у конкурсі Women’s Pitch Day.

Генеральний партнер — UKRSIBBANK BNP Paribas. Партнери проєкту — компанії CISCO, WebEx, Lenovo. Національний партнер — Міністерство цифрової трансформації України.

За даними Boston Consulting Group, жіночі стартапи стають удвічі успішнішими, ніж стартапи із засновниками чоловіками. Проте досі можливості жінок та чоловіків у розвитку стартапів не є рівними.

Дослідження Women Who Tech 2020 року показало, що глобально інвестори ретельніше перевіряють жіночі стартапи, а 50% жінок-засновниць вважають, що вони зібрали би більше фінансування, якби були чоловіками.

Метою Women’s Pitch Day в Україні є допомога жінкам у просуванні власних стартапів та створення умов рівності й боротьби з дискримінацією у цьому процесі.

У проєкті можуть узяти участь жінки віком від 18 років, які мають ідеї власної справи або є власницями вже запущеного технологічного бізнесу. Для участі потрібно заповнити форму. Оголошення результатів відбору відбудеться 11 червня. Зареєструватися можна до 31 травня включно.

Також усі учасниці ввійдуть до спільноти жінок-засновниць жіночих стартапів та пройдуть інтенсивне навчання від організаторів проєкту. За час навчання вони отримають навички самопрезентації, дізнаються, як виявити потреби клієнта і створити продукт, на який буде попит, навчаться створювати ідеальний пітч для інвесторів та отримають коментарі від експертів щодо реалізації проєктів.

Команда-переможниця проєкту отримає грант у розмірі 30 000 грн на розвиток ідеї та проєкту. Всі учасниці отримають контакти інвесторів, які підтримують жіночі стартапи, та шанс представити їм свої ідеї та проєкти.

Читайте також у рубриці Slow news
Стартувала кампанія «Мій дім помістився в чашку»
Її мета – об’єднати українське суспільство та залучити більше людей до підтримки переселенців з ТОТ
Соцмережі гучно відреагували на програш збірної з футболу
Користувачі змагаються в дотепності мемів
Український проєкт «Мед мінних полів» увійшов до шортлістів Каннських левів 2024
Його мета – привернути увагу світу до проблеми замінованості України
Книжку Вікторії Амеліної надрукують в американському видавництві
У ній зібрано документальні свідчення українок про війну
Олександр Усик випустив короткометражний фільм
Стрічка «Шлях до Абсолюта» розповідає про шлях боксера в спорті
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень