fbpx
Slow news

Відео з віртуальним каміном збирає пожертви в Youtube

Що більше переглядів, то більше грошей іде на благодійність
Мачулка Ангеліна, 10.11.2021

Лондонське агентство Above+Beyond за допомогою відео з віртуальним каміном збирає гроші для благодійної організації Shelter, що опікується проблемами безпритульних та поганих житлових умов у Великій Британії.

Відео з вогнищами стали особливо популярними під час пандемії, коли багато людей змушені були залишатися вдома. Агенція вирішила використати бум таких відео, особливо під час наближення зимових свят, і випустила 10-годинне відео з вогнищем у межах кампанії The Good Fire.

Коли користувач відтворює ролик, весь дохід від реклами, який зазвичай отримують із переглядів YouTube через Google AdSense, натомість передадуть організації Shelter.

“Ця зима буде особливо важкою для багатьох. Тисячі сімей проведуть Різдво в холодних тісних тимчасових приміщеннях, а для деяких людей це навіть означатиме морозні ночі, проведені у сні на вулицях, — сказав Енді Гарріс, директор зі збору коштів Shelter. — Просто подивившись The Good Fire цього Різдва, не виходячи зі свого дому, ви можете допомогти нам боротися за безпечний дім для всіх цієї зими і не тільки”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень