fbpx
Slow news

Відео із перекладачкою жествою мовою пісні WAP стало вірусним у TikTok

Автор ролика закликає звернути увагу на важливість перекладу жестовою мовою
Мачулка Ангеліна, 11.08.2021

Відео із перекладачкою жествою мовою Келлі Курді, яка виконувала пісню WAP на концерті Megan Thee Stallion, стало вірусним у соцмережі TikTok.

Келлі паралельно зі співачкою виконувала пісню WAP на фестивалі Lollapalooza для людей із порушеннями слуху. Її виступ зняв Гільєрме Віталь Сенізе да Сілва, щоб привернути увагу до ASL, американської мови жестів.

“Я вирішив записати її, тому що я справді шанувальник музичних перекладачів жествою мовою, — говорить да Сілва. — Я брав деякі уроки бразильської мови жестів раніше, тому намагався зрозуміти, як вона збирається виконувати кожну пісню цього концерту”.

У своєму Instagram Келлі Курді привітала нових шанувальників і закликала їх звернути увагу на інших блогерів, які публікують контент для людей із порушеннями слуху.

Також Келлі звернула увагу на те, що темношкірі люди й латиноамериканці набагато гірше представлені в спільноті перекладачів жествою мовою.

Да Сільва сподівається, що глядачі сприймуть відео як можливість більше дізнатися про мову жестів та культуру довкола неї. Також да Сілва та Келлі Курді хочуть працювати разом, щоб освічувати громадськість щодо взаємодії зі спільнотою людей із порушеннями слуху.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень