fbpx
Slow news

Віденські музеї завели акаунт на OnlyFans

Щоб протестувати проти цензури в Instagram
Мачулка Ангеліна, 18.10.2021

Рада туризму Відня відкрила обліковий запис у OnlyFans для музеїв міста на знак протесту проти постійної цензури їхніх онлайн-майданчиків. Цю кампанію назвали Vienna strips on OnlyFans (“Відень роздягається на OnlyFans”).

Річ у тім, що OnlyFans — єдина платформа, яка дозволяє показувати оголене тіло, а Instagram і TikTok уже декілька разів видаляли пости та блокували акаунти музеїв і галерей за публікацію творів мистецтва із оголеною натурою. Неприйнятними були визнані роботи Егона Шилле, Пітера Пауля Рубенса, Коломана Мозера, Нобуйосі Аракі і навіть фото статуетки Венери Віллендорфської, якій 25 тисяч років. Зображення ню не дозволяли публікувати і в рекламі Відня та його мистецької спадщини.

Гелена Гартлауер, речниця туристичної ради Відня, сказала, що місто та його культурні установи вважали “майже неможливим” використовувати оголені твори мистецтва у рекламних матеріалах.

“Звичайно, можна працювати і без цього, але ці твори мистецтва є вирішальними та важливими для Відня — коли ви згадуєте автопортрет Шиле з 1910 року, це один із найвідоміших творів мистецтва. Якщо вони не можуть бути використані в такому засобі комунікації, як соціальні медіа, це несправедливо й сумно. Ось чому ми подумали — нарешті є спосіб показати ці речі”.

Перші підписники Vienna’s 18+ content на OnlyFans отримають картку Vienna City Card або вхідний квиток до музеїв, щоб особисто побачити показані на платформі твори мистецтва.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень