fbpx
Slow news

Віденські музеї завели акаунт на OnlyFans

Щоб протестувати проти цензури в Instagram
Мачулка Ангеліна, 18.10.2021

Рада туризму Відня відкрила обліковий запис у OnlyFans для музеїв міста на знак протесту проти постійної цензури їхніх онлайн-майданчиків. Цю кампанію назвали Vienna strips on OnlyFans (“Відень роздягається на OnlyFans”).

Річ у тім, що OnlyFans — єдина платформа, яка дозволяє показувати оголене тіло, а Instagram і TikTok уже декілька разів видаляли пости та блокували акаунти музеїв і галерей за публікацію творів мистецтва із оголеною натурою. Неприйнятними були визнані роботи Егона Шилле, Пітера Пауля Рубенса, Коломана Мозера, Нобуйосі Аракі і навіть фото статуетки Венери Віллендорфської, якій 25 тисяч років. Зображення ню не дозволяли публікувати і в рекламі Відня та його мистецької спадщини.

Гелена Гартлауер, речниця туристичної ради Відня, сказала, що місто та його культурні установи вважали “майже неможливим” використовувати оголені твори мистецтва у рекламних матеріалах.

“Звичайно, можна працювати і без цього, але ці твори мистецтва є вирішальними та важливими для Відня — коли ви згадуєте автопортрет Шиле з 1910 року, це один із найвідоміших творів мистецтва. Якщо вони не можуть бути використані в такому засобі комунікації, як соціальні медіа, це несправедливо й сумно. Ось чому ми подумали — нарешті є спосіб показати ці речі”.

Перші підписники Vienna’s 18+ content на OnlyFans отримають картку Vienna City Card або вхідний квиток до музеїв, щоб особисто побачити показані на платформі твори мистецтва.

Читайте також у рубриці Slow news
Threads дасть змогу видалити обліковий запис без втрати профілю Instagram
Функція має зʼявитися до кінця року
Промо
EVA оновила свій застосунок. Він працюватиме як онлайн-магазин
Переглядати й замовляти товари віднині можна безпосередньо в застосунку
Visit Ukraine запускає донат-тури в Україну для іноземців
Кожен тур буде індивідуально налаштованим залежно від побажань та потреб туриста
“Схема” випустили благодійний дроп футболок
На них зобразили фото донецького терикону
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень