fbpx
Slow news

Від YouTube до Pornhub: які зміни вносять в роботу компанії під час пандемії

Монетизація коронавірусного контенту та безкоштовний доступ до преміум-підписки PornHub
Коротенко Оля, 14.03.2020

Ми вже писали про зміни в політиці Facebook через спалах коронавірусу. Продовжуємо збирати актуальні новини, пов’язані з COVID-19.

 YouTube повертає дозвіл на монетизацію контенту про коронавірус для новинних РЕСУРСІВ і верифікованих каналів.

Минулого місяця платформа оголосила про автоматичну демонетизацію усього контенту, зміст якого пов’язаний з COVID-19. Тоді відеохостинг класифікував контент про коронавірус як “чутливий”. Оскільки ситуація виявилася довгостроковою, YouTube переглянув своє рішення.

Заробляти на такому контенті зможуть тільки окремі перевірені ресурси.

Pornhub відкрив безкоштовний доступ до преміум-підписки для італійців.

Безкоштовний преміум-доступ користувачі матимуть до 3 квітня. Компанія пожертвує частину доходів із платформи Modelhub за березень на допомогу в боротьбі з коронавірусом в Італії, де спостерігається  найбільший його спалах у Європі.

 У Microsoft, Google і Zoom підвищився попит на безкоштовне програмне забезпечення, що дАЄ ЗМОГУ людям працювати віддалено.

За інформацією Microsoft, за місяць кількість дзвінків і відеоконференцій у Китаї збільшилася на 500%, у США за останній тиждень стало вдвічі більше користувачів чату Microsoft Teams. Обсяг відео- й аудіоконференцій зріс на 37%

 Discord збільшила кількість можливих гостей відеочату до 50-ти осіб.

Додаток для аудіо- та відеоспілкування Discord на час карантину дозволив створювати чати з 50 учасниками. Раніше максимальна кількість гостей чату була 10 людей. Платформу використовують для роботи, спілкування, навчання, комп’ютерних ігор або спільного перегляду відео.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень