fbpx
Slow news

Vetements розкритикували за нову колекцію одягу

Вона присвячена антиурядовим протестам у Гонконгу
Коськовецька Аліна, 29.01.2021

Instagram-медіа про моду Diet Prada опублікувало пост, у якому  звинуватило бренд Vetements у “провокації та нечулості”.

Відомо, що Diet Prada займається викриттям плагіату популярних брендів та бореться за відповідальність в індустрії моди. Інформацію щодо привласнення брендами чужих ідей автори публікують у своєму Instagram.

Раніше креативний директор Vetements Гурам Гвасалія зазначив, що чоловіча колекція осінь/зима 2021 почасти є відсилкою до антиурядових акцій протесту в Гонконгу. За словами Гурама, у роботі над колекцією він надихався “пеклом, через яке ми всі проходимо”. Чорні в’язані светри й верхній одяг із синіми плямами – цей одяг асоціюється з подіями, коли місцева поліція розбризкувала фарбу на учасників акцій, щоб надалі ідентифікувати протестувальників і затримувати їх.

У своєму звинуваченні Diet Prada зазначає, що бренд Vetements “провокує суспільство на тлі політичних ситуацій”. Вони вважають, що ідея колекції одягу збиває з пантелику, адже учасники протесту не наносили на себе фарбу добровільно, і багато хто з них досі перебуває за ґратами.

Видавництво надіслало звернення до Vetements, проте наразі коментарів від компанії не отримали.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень