fbpx
Slow news

Великодні комунікації: кейс «Яйо» від Сільпо

Телеграм-бот і стікери від Яйця мандрівних кур
Данилюк Даяна, 18.04.2020

До Великодніх свят “Лавка традицій” підготувала нову розвагу — Яйо, яйце мандрівних кур, отримало власного телеграм-бота і стікери

“Напередодні Великодня яйця входять до списку обов’язкових продуктів, тому ми зосередили наші комунікації навколо нового продукту — Яйо. Ідея Яйо-бота проста — відволікти людей від серйозних новин і спонукати трохи посміятися. Також ми спробували перевести користувачів через бота на телеграм-канал Лавки Традицій, який тільки-но запустили,” — розповідає Марина Булацька, керівниця проєкту «Лавка Традицій». 

Над ботом і стікерами працювала команда, яка створила Яйо: координатор проєкту — Саша Куровська, копірайтерка — Оля Пахолок, дизайнер — Андрій Магпай. 

“Ми збираємося активувати бота періодично, коли з’являтимуться новини про Яйо. Також будемо ділитися рецептами, історіями і всім, що пов’язане з його життям. За кілька тижнів плануємо повноцінний запуск телеграм-каналу Лавки Традицій. Завданням Яйо-бота буде переводити користувачів на основний канал комунікації. Також плануємо використовувати наш додаток, розсилку, соцмережі, сайт і таргетуватися на лояльну до Лавки Традицій аудиторію.”

Ще одним каналом комунікації Лавки Традицій стане телеграм-канал “Сільські Вісті”, який збиратиме ком’юніті людей, небайдужих до життя фермерів та їхньої праці. Його завдання — розповісти не тільки про якість продуктів, а й технологічну, соціальну та екологічну роботу, яку ведуть компанії. 

“Сільські Вісті зосередять увагу на інформації із життя українського села, фермерів та маленьких господарств. Час від часу ми також повідомлятимемо про спеціальні пропозиції в магазинах або новинки. Загалом зараз ми працюємо над тим, щоб підвищити лояльність споживачів та сформувати ком’юніті людей, небайдужих до продуктів, зроблених вручну.”

Раніше ми публікували інтерв’ю з Мариною Булацькою, керівницею проєкту “Лавка Традицій”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень