fbpx
Slow news

Великодні комунікації: кейс «Яйо» від Сільпо

Телеграм-бот і стікери від Яйця мандрівних кур
Данилюк Даяна, 18.04.2020

До Великодніх свят “Лавка традицій” підготувала нову розвагу — Яйо, яйце мандрівних кур, отримало власного телеграм-бота і стікери

“Напередодні Великодня яйця входять до списку обов’язкових продуктів, тому ми зосередили наші комунікації навколо нового продукту — Яйо. Ідея Яйо-бота проста — відволікти людей від серйозних новин і спонукати трохи посміятися. Також ми спробували перевести користувачів через бота на телеграм-канал Лавки Традицій, який тільки-но запустили,” — розповідає Марина Булацька, керівниця проєкту «Лавка Традицій». 

Над ботом і стікерами працювала команда, яка створила Яйо: координатор проєкту — Саша Куровська, копірайтерка — Оля Пахолок, дизайнер — Андрій Магпай. 

“Ми збираємося активувати бота періодично, коли з’являтимуться новини про Яйо. Також будемо ділитися рецептами, історіями і всім, що пов’язане з його життям. За кілька тижнів плануємо повноцінний запуск телеграм-каналу Лавки Традицій. Завданням Яйо-бота буде переводити користувачів на основний канал комунікації. Також плануємо використовувати наш додаток, розсилку, соцмережі, сайт і таргетуватися на лояльну до Лавки Традицій аудиторію.”

Ще одним каналом комунікації Лавки Традицій стане телеграм-канал “Сільські Вісті”, який збиратиме ком’юніті людей, небайдужих до життя фермерів та їхньої праці. Його завдання — розповісти не тільки про якість продуктів, а й технологічну, соціальну та екологічну роботу, яку ведуть компанії. 

“Сільські Вісті зосередять увагу на інформації із життя українського села, фермерів та маленьких господарств. Час від часу ми також повідомлятимемо про спеціальні пропозиції в магазинах або новинки. Загалом зараз ми працюємо над тим, щоб підвищити лояльність споживачів та сформувати ком’юніті людей, небайдужих до продуктів, зроблених вручну.”

Раніше ми публікували інтерв’ю з Мариною Булацькою, керівницею проєкту “Лавка Традицій”.

Читайте також у рубриці Slow news
Getty Images запускає власний генератор зображень 
Згенеровані зображення матимуть ліцензію Getty на використання та захист
Spotify представила інструмент для клонування голосів та перекладу подкастів
Спочатку на платформі з’являться переклади шоу від відомих авторів
Інклюзивне ательє Lady Di atelier презентувало колекцію хустин 
Вони виконані на основі картин, які малювали люди з інвалідністю
В Україні запустили проєкт-подяку всім, хто наближає Перемогу
Його приурочили до Дня захисників і захисниць України
Telegram запровадить історії для каналів та контент з одноразовим переглядом
За дозвіл на публікацію в каналі сторіз голосуватимуть підписники
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень