fbpx
Slow news

Великодні гіфки у Viber, які після відправлення показували українські зруйновані міста: кейс Bickerstaff.547

Щоб росіяни побачили правду про війну
Данилюк Даяна, 07.06.2022

24 квітня у світі відзначали православний Великдень. Традиційно цього дня всі вітають одне одного зі святом, а останні декілька років люди різного віку роблять це й через месенджери. Так, ідеться саме про ті яскраві листівки, які ви отримуєте від батьків, далеких родичів, бабусь та дідусів.

Скориставшись цим інсайтом, агенція Bickerstaff.547 з нагоди Великодня вирішила провести партизанську війну у Viber. Вони розробили серію Великодніх гіфок, які нічим не відрізнялися від інших, на перший погляд. І лише після їх відправлення вітання перетворювалось на зображення українських міст, зруйнованих будівель або фотографій солдат. Завдяки цим листівкам росіяни бачили правду про війну в Україні.

У результаті 8 з 15 найпопулярніших гіфок у Viber були від Bickerstaff.457. Ще 20 — відображалися на перших восьми пошукових сторінках. Близько 3 мільйонів росіян, які шукали “Пасху” у месенджері, отримували та поширювали правду про війну в Україні.


Ілля Ануфрієнко, креативний директор Bickerstaff.547:

“Ми всі звикли отримувати сріблясті гіфки із чудернацькими шрифтами та піксельними зображеннями — у цьому навіть є свій особливий шарм. У масштабі країн такі гіфки відправляють мільйони людей, тож ми вирішили розповісти правду про війну в Україні, інтегрувавши правду в самі гіфки.

Усі ці янголята, багато візерунків і кольорових шрифтів — тут дуже багато добра і світла. Але мільйони українців не відчувають ані цього добра, ані світла зараз. Тому ми обрали цей контраст і комунікацію, аби показати, що відбувається в Україні насправді. Бо цього року українці думали не про паски і крашанки, а про те, як жити далі”.


Третього червня стало відомо, що так звані угруповання “ДНР” і “ЛНР” тимчасово обмежили доступ до месенджера Viber на території окремих районів Донецької і Луганської областей. Місцева влада заявила, що це відповідь “на багатократне почастішання використання сервісу як частини військової інфраструктури”.

Читайте також у рубриці Slow news
Запустили безплатний курс вивчення англійської з носіями для ветеранів та ветеранок
Навчання адаптоване до рівня володіння мовою і потреб
Вийшов фільм до річниці визволення Ірпеня від росіян
Відеоматеріали фільму зняли учасники подій в Ірпені
Запустили кампанію для протидії експлуатації українських жінок
Через інтерес до порнографії за участю українок після повномасштабного вторгнення
В Іспанії запустили перше українське радіо Ucrania FM
Метою створення є інформаційна підтримка українськомовної спільноти
“Модуль тимчасовості” можна відвідати за допомогою 3D-туру
Віртуальна версія доступна в додатку Spatial
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень