fbpx
Slow news

Великодні гіфки у Viber, які після відправлення показували українські зруйновані міста: кейс Bickerstaff.547

Щоб росіяни побачили правду про війну
Данилюк Даяна, 07.06.2022

24 квітня у світі відзначали православний Великдень. Традиційно цього дня всі вітають одне одного зі святом, а останні декілька років люди різного віку роблять це й через месенджери. Так, ідеться саме про ті яскраві листівки, які ви отримуєте від батьків, далеких родичів, бабусь та дідусів.

Скориставшись цим інсайтом, агенція Bickerstaff.547 з нагоди Великодня вирішила провести партизанську війну у Viber. Вони розробили серію Великодніх гіфок, які нічим не відрізнялися від інших, на перший погляд. І лише після їх відправлення вітання перетворювалось на зображення українських міст, зруйнованих будівель або фотографій солдат. Завдяки цим листівкам росіяни бачили правду про війну в Україні.

У результаті 8 з 15 найпопулярніших гіфок у Viber були від Bickerstaff.457. Ще 20 — відображалися на перших восьми пошукових сторінках. Близько 3 мільйонів росіян, які шукали “Пасху” у месенджері, отримували та поширювали правду про війну в Україні.


Ілля Ануфрієнко, креативний директор Bickerstaff.547:

“Ми всі звикли отримувати сріблясті гіфки із чудернацькими шрифтами та піксельними зображеннями — у цьому навіть є свій особливий шарм. У масштабі країн такі гіфки відправляють мільйони людей, тож ми вирішили розповісти правду про війну в Україні, інтегрувавши правду в самі гіфки.

Усі ці янголята, багато візерунків і кольорових шрифтів — тут дуже багато добра і світла. Але мільйони українців не відчувають ані цього добра, ані світла зараз. Тому ми обрали цей контраст і комунікацію, аби показати, що відбувається в Україні насправді. Бо цього року українці думали не про паски і крашанки, а про те, як жити далі”.


Третього червня стало відомо, що так звані угруповання “ДНР” і “ЛНР” тимчасово обмежили доступ до месенджера Viber на території окремих районів Донецької і Луганської областей. Місцева влада заявила, що це відповідь “на багатократне почастішання використання сервісу як частини військової інфраструктури”.

Читайте також у рубриці Slow news
Компанія Bolt створила меблі з перероблених автомобілів
Головна ідея – показати, як гармонійно можуть співіснувати люди та автомобілі
Розумні окуляри Ray-Ban від Meta отримали нову функцію
Тепер вони можуть публікувати фото в інстаграм
Джо Байден шукає фахівця зі створення мемів
Президент США готовий платити за це 85 тисяч доларів на рік
Для підлітків створили анімований комікс
Він навчає турбуватися про ментальне здоров’я
Квитки в театр Франка можна буде купити через авторизацію в Дії
У такий спосіб хочуть усунути спекуляції
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень