fbpx
Slow news

Vandog Agency розробила кампанію для українських дітей і батьків у Польщі

На підтримку нової гарячої лінії щодо навчання для біженців
Мачулка Ангеліна, 08.09.2022

Українська агенція Vandog Agency та ЮНІСЕФ у Польщі створили кампанію, яка допомагає українцям віддати на навчання своїх дітей у Польщі.

Гарячу лінію, яка допомагає українським біженцям влаштовувати дітей у навчальні заклади Польщі, запустили 16 серпня 2022 року. Її створили за ініціативи ЮНІСЕФ Польща, Польського центру міжнародної допомоги (PCPM) та Міністерства освіти і науки Польщі.

Зателефонувавши за номером +48 22 1001300, можна отримати інформацію щодо будь-якого питання, пов’язаного з навчанням у Польщі: як записати дитину в школу, які потрібні документи; дізнатися про специфіку законодавства, специфіку шкіл і дитячих садків.

Комунікаційна кампанія триває по всій Польщі, у великих і малих містах. Гасло “Включайся в шкільне життя у Польщі” розмістили на світлодіодних екранах, білбордах, сітілайтах, у ЗМІ, на сторінках у соцмережах, YouTube.

Кампанія орієнтована на 2,5 мільйона біженців, які стикаються з великою кількістю особистих та соціальних бар’єрів, таких як стрес, мовний бар’єр, обмежені фінансові можливості тощо. Нова гаряча лінія натомість дасть легкий доступ до інформації.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень