fbpx
Slow news

Vandog Agency розробила кампанію для українських дітей і батьків у Польщі

На підтримку нової гарячої лінії щодо навчання для біженців
Мачулка Ангеліна, 08.09.2022

Українська агенція Vandog Agency та ЮНІСЕФ у Польщі створили кампанію, яка допомагає українцям віддати на навчання своїх дітей у Польщі.

Гарячу лінію, яка допомагає українським біженцям влаштовувати дітей у навчальні заклади Польщі, запустили 16 серпня 2022 року. Її створили за ініціативи ЮНІСЕФ Польща, Польського центру міжнародної допомоги (PCPM) та Міністерства освіти і науки Польщі.

Зателефонувавши за номером +48 22 1001300, можна отримати інформацію щодо будь-якого питання, пов’язаного з навчанням у Польщі: як записати дитину в школу, які потрібні документи; дізнатися про специфіку законодавства, специфіку шкіл і дитячих садків.

Комунікаційна кампанія триває по всій Польщі, у великих і малих містах. Гасло “Включайся в шкільне життя у Польщі” розмістили на світлодіодних екранах, білбордах, сітілайтах, у ЗМІ, на сторінках у соцмережах, YouTube.

Кампанія орієнтована на 2,5 мільйона біженців, які стикаються з великою кількістю особистих та соціальних бар’єрів, таких як стрес, мовний бар’єр, обмежені фінансові можливості тощо. Нова гаряча лінія натомість дасть легкий доступ до інформації.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень