fbpx
Slow news

В українській ІТ-сфері працюють 24% жінок

Частка працівниць зросла втричі за останні 10 років
Мачулка Ангеліна, 27.08.2022

Компанія GlobalLogic провела дослідження українського ІТ-ринку до Дня рівності жінок, який у США цьогоріч відзначають 26 серпня.

Станом на серпень 2022 року в українських IT-компаніях працюють 24% жінок. Цей показник за останні 10 років збільшився втричі. До того ж 30% керівних посад у сфері обіймають жінки.

81% жінок в IT-сфері мають технічні спеціальності. Більшість працівниць починали з посад trainee чи junior, а зараз уже мають рівень senior, lead чи AVP (молодша віцепрезидентка).

“Ми бачимо, як світові тенденції рухаються в бік гендерного балансу, й переконані, що такий тренд матиме довгостроковий вплив на IT-індустрію”, — говорить Юлія Штукатурова, старша віцепрезидентка з інжинірингу GlobalLogic, яка керує підрозділом із понад 3000 інженерів.

Читайте також у рубриці Slow news
Valentino Beauty перетворив Париж на літній ярмарок
Колекцію Hair & Body Mists представили імерсивним туром, що триватиме в Європі до початку серпня
У магазинах EVA стартувала акція «Рух зграї» на підтримку батальйону «Вовки Да Вінчі»
Кошти від продажу сувенірних автівок спрямують на придбання машин для логістики, ротацій та евакуації особового складу
Uber представив кампанію на підтримку засмучених уболівальників ЧС-2026
Бренд вивів на вулиці вантажівку у вигляді коробки серветок і запропонував знижки на поїздки для фанатів команд, що вибули з турніру
Інсталяцію «Спомини» Софії Булгакової покажуть на 83-му Венеційському кінофестивалі
Робота мисткині заснована на особистих і колективних свідченнях про повномасштабну війну
Вісім українських медіа одночасно опублікували розслідування, заборонене судом
Рідкісний приклад солідарності на медіаринку: редакції пішли на юридичний ризик заради донесення правди
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень