fbpx
Slow news

В Україні запустили віртуальний прайд

Його метою є адвокація прав та видимість ЛГБТ-спільноти
Бондар Каріна, 13.06.2023

Науково-популярний ресурс “Гендер в деталях” запустив віртуальний прайд.

Флешмоб на підтримку рівних громадянських прав ЛГБТ-людей триватиме з 12 до 30 червня. Його метою, зокрема, є видимість представників спільноти й нагадування про те, що права людини завжди на часі.

“В Україні вже близько 10 років проводять прайди в Києві та інших містах. Марш вулицями міста є важливою правозахисною подією, яка додає видимості ЛГБТ+-спільноті та гуртує її союзників і союзниць. Через повномасштабне вторгнення росії в Україну проведення публічних акцій і протестів стало неможливим на вулицях міст”, – йдеться в повідомленні ресурсу.

Для того, щоб долучитися до віртуального прайду, потрібно викласти в соцмережі допис на важливу й актуальну для ЛГБТ-людей із гештегом #віртуальний_прайд. Це можуть бути фото з попередніх прайдів, історії про ЛГБТ-рух в Україні й світі, просвітницькі матеріали, особисті думки чи спогади, факти, статистика й опитування, а також статті чи інтервʼю.

“Рівність прав усіх громадян і громадянок України є основою демократії. Попри те що консервативні політики маніпулюють релігійними цінностями, спонукають місцеві ради приймати звернення «проти ЛГБТ», ми віримо, що людей, які підтримують свободу і рівність, в Україні більше”, – додали ініціатори флешмобу.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень