fbpx
Slow news

В Україні запустили соціальний проєкт “Зупини холостяка”

Він закликає стерилізувати домашніх і безпритульних тварин
Альтман Дарина, 27.05.2021

Гуманістичний рух UAnimals запустив соціальний проєкт “Зупини холостяка”, що має на меті підвищити культуру стерилізації домашніх і безпритульних тварин, а також розвіяти міфи, що існують навколо цієї теми.

Щороку в Україні зростає кількість безпритульних тварин, приречених жити на вулиці. Один із найвагоміших чинників цієї проблеми – низька культура стерилізації як безпритульних котів і собак, так і домашніх, які часто перебувають на самовигулі.

“На жаль, в Україні існує дуже багато стереотипів про стерилізацію, через які прямо говорити про необхідність цієї процедури – не вихід. Саме тому ми вирішили запустити проєкт «Зупини холостяка» й розповісти про стерилізацію в легкій ігровій формі.

По-перше, ми хочемо звернути увагу українців на те, що лише за кілька років нестерилізована кішка або собака може привести на вулицю сотні та навіть тисячі безпритульних кошенят і цуценят. По-друге, познайомити з учасниками проєкту — реальними стерилізованими котами та собаками, історії яких руйнують міфи про стерилізацію”, – зазначає засновник UAnimals Олександр Тодорчук.

Знятий режисером Олександром Шкрабаком рекламний ролик  обіграє популярне телевізійне шоу. А серією публікацій із розповідями про героїв проєкту UAnimals популяризує єдиний гуманний метод регулювання чисельності безпритульних тварин і закликає українців стерилізувати своїх котів і собак, а також допомагати зі стерилізацією тварин-безхатьків.

“Адже справжнє щастя для песика й котика – це довге та якісне життя разом із людиною, а не коротке й сповнене страждань життя на вулиці”, – коментує UAnimals.

Читайте також у рубриці Slow news
Промо
В Україні створили англомовний кемп для дорослих
Ukraїner створив ютуб-проєкт на військову тематику
У ньому розповідатимуть про українських ветеранів та їх адаптацію до цивільного життя
MEGOGO розпочинає прийом заявок на щорічну аудіопремію для подкастерів «Слушно»
Мета — зібрати найактуальніші подкасти й стимулювати їх розвиток від виробництва до дистрибуції
Проєкт Deocоupage в колаборацї з митцями випустив колекційне вино
Їхня мета — зібрати кошти для реабілітації українських військових
Проєкт «Викрадене мистецтво…» оживив ще одну картину, вкрадену росіянами з Херсонського музею
На полотні художника Миколи Писанка зображені кавуни
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень