fbpx
Slow news

В Україні запустили соціальний проєкт “Зупини холостяка”

Він закликає стерилізувати домашніх і безпритульних тварин
Альтман Дарина, 27.05.2021

Гуманістичний рух UAnimals запустив соціальний проєкт “Зупини холостяка”, що має на меті підвищити культуру стерилізації домашніх і безпритульних тварин, а також розвіяти міфи, що існують навколо цієї теми.

Щороку в Україні зростає кількість безпритульних тварин, приречених жити на вулиці. Один із найвагоміших чинників цієї проблеми – низька культура стерилізації як безпритульних котів і собак, так і домашніх, які часто перебувають на самовигулі.

“На жаль, в Україні існує дуже багато стереотипів про стерилізацію, через які прямо говорити про необхідність цієї процедури – не вихід. Саме тому ми вирішили запустити проєкт «Зупини холостяка» й розповісти про стерилізацію в легкій ігровій формі.

По-перше, ми хочемо звернути увагу українців на те, що лише за кілька років нестерилізована кішка або собака може привести на вулицю сотні та навіть тисячі безпритульних кошенят і цуценят. По-друге, познайомити з учасниками проєкту — реальними стерилізованими котами та собаками, історії яких руйнують міфи про стерилізацію”, – зазначає засновник UAnimals Олександр Тодорчук.

Знятий режисером Олександром Шкрабаком рекламний ролик  обіграє популярне телевізійне шоу. А серією публікацій із розповідями про героїв проєкту UAnimals популяризує єдиний гуманний метод регулювання чисельності безпритульних тварин і закликає українців стерилізувати своїх котів і собак, а також допомагати зі стерилізацією тварин-безхатьків.

“Адже справжнє щастя для песика й котика – це довге та якісне життя разом із людиною, а не коротке й сповнене страждань життя на вулиці”, – коментує UAnimals.

Читайте також у рубриці Slow news
Getty Images запускає власний генератор зображень 
Згенеровані зображення матимуть ліцензію Getty на використання та захист
Spotify представила інструмент для клонування голосів та перекладу подкастів
Спочатку на платформі з’являться переклади шоу від відомих авторів
Інклюзивне ательє Lady Di atelier презентувало колекцію хустин 
Вони виконані на основі картин, які малювали люди з інвалідністю
В Україні запустили проєкт-подяку всім, хто наближає Перемогу
Його приурочили до Дня захисників і захисниць України
Telegram запровадить історії для каналів та контент з одноразовим переглядом
За дозвіл на публікацію в каналі сторіз голосуватимуть підписники
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень