fbpx
Slow news

В Україні запустили ранкове шоу, що дбає про психічне здоров’я слухачів

Медитації у прямому ефірі і психологічна освіта
Альтман Дарина, 22.10.2020

В Україні запустили екологічне ранкове шоу, що дбає про психічне здоров’я слухачів. Новий формат презентували на Радіо Аристократи.

Ранковий ефір супроводжується щоденною тематичною медитацією, звуками природи та рубрикою про ментальне здоров’я, що ведуть спільно з Інститутом Когнітивного Моделювання.

Ведучий Спартак Суббота двічі на тиждень присвячує по 15 хвилин психологічній освіті й пояснює різні ментальні особливості, притаманні людям.

Головний ведучий програми, співзасновник Радіо Аристократи, Данило Хомутовський підбирає плейлист, знайомить аудиторію з музичними новинками та веде розмовні рубрики.

“Ранок — це особливий час. Початок нового дня, нового життя. Ми завжди дуже уважно ставилися до ранку тут, на Аристократах. Наразі хочеться проактивно піклуватися про ментальне і фізичне здоров’я наших слухачів. Сьогодні нескінченна кількість інформації тисне на нас.

З усіх боків ми оточені повідомленнями, новинами, фактами, думками — все це віднімає багато ресурсу. Ми з командою щоранку створюємо енергію, якою ви можете користуватись. Щотижня проводимо консультації з психологами й психотерапевтами, аби створювати якомога більш екологічний контент для ментального здоров’я наших слухачів”, — коментує Данило.

Радіо Аристократи можна слухати з понеділка по п’ятницю з 8 до 10 ранку в прямому ефірі або пізніше, у подкастах на платформах Apple Podcasts і Google Podcasts.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень