fbpx
Slow news

В Україні запустили проєкт “Річ у тім” про домашнє насилля

І про 16 побутових предметів, що стали знаряддям аб’юзу
Мачулка Ангеліна, 01.12.2021

В Україні запустили соціальний проєкт “Річ у тім” у межах Усесвітньої акції “16 днів проти насильства”. Створення проєкту ініціювало МВС України за сприяння Фонду Народонаселення ООН.

“Річ у тім” реалізовують другий рік поспіль. На сайті проєкту можна побачити відео, де відомі українці — актори, ведучі, музиканти, вчені, письменники, спортсмени — розповідають 16 реальних історій постраждалих від домашнього насилля. Там же можна побачити 16 побутових речей, які ставали предметами аб’юзу, наприклад, дитячі колготи, бита чи іграшка.

“Цим проєктом ми змінюємо межі норми. Те, що не сприймалося домашнім насильством ще 10 років тому, зараз, безумовно, вважається неприпустимим. Насильство в будь-якому прояві не може бути присутнім у нашому житті”, — коментує Кирило Чистяков, креативний директор агенції Vintage, яка відповідала за розроблення ідеї та концепцію онлайн та офлайн виставки речей — знарядь насилля.

Режисеркою та сценаристкою проєкту стала Ірина Цілик, яка відома своєю стрічкою “Земля блакитна, ніби апельсин”.

Офлайн-виставка “Річ у тім” представлена в Києві на 2-3-му поверхах ТРЦ Gulliver. Відвідати її можна з 25 листопада до 10 грудня. Також плакати з матеріалами виставки відправили в 24 регіони України. Їх можна буде побачити на центральних вулицях міст.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень