fbpx
Slow news

В Україні запустили проєкт на підтримку крафтових виробників

Ініціатива популяризуватиме українські традиції та бренди
Бондар Каріна, 06.12.2023

Кредобанк розпочав проєкт корпоративної соціальної відповідальності “Крафтове Різдво”. Він передбачає ініціативи на підтримку крафтових виробників і популяризацію українських традицій та брендів. Проєкт триватиме до січня 2024 року.

Проєкт ”Крафтове Різдво” складається з чотирьох блоків ініціатив – Різдвяні фестивалі, благодійні заходи, заходи з популяризації крафтових ремісників та українських різдвяних традицій.

Кредобанк створив диджитальну платформу з адвент-календарем крафтових виробників та усіма подіями, які відбудуться в межах цього проєкту.

Щодня упродовж 25 днів, до Різдва включно, на сторінці адвент-календаря відкриватиметься віконечко з історією щоразу іншого крафтового бренду.

А з 8 грудня Кредобанк спільно з Локальною історією запустить аудіоподкаст “Крафтове Різдво з Надійкою Гербіш”, який складатиметься з п’яти епізодів з відомими людьми, які різносторонньо розкриють тему українського Різдва.

Упродовж грудня на відділеннях Кредобанку працюватиме Крафтова різдвяна пошта, де кожен охочий зможе відправити власноруч підписану листівку для близьких та рідних. Святкові листівки і їх відправка по Україні – безплатні.

Мисткиня Дарія Альошкіна створила для банку п’ять панно-витинанок різдвяної тематики, які прикрашатимуть вікна відділення Кредобанку в центрі Львова весь грудень, знайомлячи львів’ян та гостей міста з давнім мистецтвом витинанки.

У межах проєкту Крафтове Різдво Кредобанк підтримав музичні події, які пройдуть у грудні 2023 року – Казковий мюзикл “Вкрадений час”, Jazz Bez, Різдво в гаю, ТНМК. Новий вертеп, Українська пісня. Різдво, а також вінтажно-крафтове ярмаркування – “У пошуках Різдва” від Тлум&Крам та І те, і се.

Читайте також у рубриці Slow news
Агенція plusone social impact розробила комунікаційну стратегію для Українського ветеранського фонду
У межах ініціативи створили перший відеоролик
У США зняли фільм про Джамалу та війну в Україні 
Cвітова премʼєра відбулася у другу річницю повномасштабного вторгнення росії
METRO Україна запустила інклюзивну капчу
У такий спосіб компанія порушує проблему нерівного ставлення до людей з інвалідністю
Інстаграм запускає свій маркетплейс
Він об’єднає бренди з авторами контенту для платних партнерств або реклами
Ptashatam сторили колекцію текстилю, присвячену Лесі Українці 
Кампейн відзняли у кімнаті-музеї «Лесина вітальня» у Луцьку
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень