fbpx
Slow news

В Україні запустили проєкт на підтримку крафтових виробників

Ініціатива популяризуватиме українські традиції та бренди
Бондар Каріна, 06.12.2023

Кредобанк розпочав проєкт корпоративної соціальної відповідальності “Крафтове Різдво”. Він передбачає ініціативи на підтримку крафтових виробників і популяризацію українських традицій та брендів. Проєкт триватиме до січня 2024 року.

Проєкт ”Крафтове Різдво” складається з чотирьох блоків ініціатив – Різдвяні фестивалі, благодійні заходи, заходи з популяризації крафтових ремісників та українських різдвяних традицій.

Кредобанк створив диджитальну платформу з адвент-календарем крафтових виробників та усіма подіями, які відбудуться в межах цього проєкту.

Щодня упродовж 25 днів, до Різдва включно, на сторінці адвент-календаря відкриватиметься віконечко з історією щоразу іншого крафтового бренду.

А з 8 грудня Кредобанк спільно з Локальною історією запустить аудіоподкаст “Крафтове Різдво з Надійкою Гербіш”, який складатиметься з п’яти епізодів з відомими людьми, які різносторонньо розкриють тему українського Різдва.

Упродовж грудня на відділеннях Кредобанку працюватиме Крафтова різдвяна пошта, де кожен охочий зможе відправити власноруч підписану листівку для близьких та рідних. Святкові листівки і їх відправка по Україні – безплатні.

Мисткиня Дарія Альошкіна створила для банку п’ять панно-витинанок різдвяної тематики, які прикрашатимуть вікна відділення Кредобанку в центрі Львова весь грудень, знайомлячи львів’ян та гостей міста з давнім мистецтвом витинанки.

У межах проєкту Крафтове Різдво Кредобанк підтримав музичні події, які пройдуть у грудні 2023 року – Казковий мюзикл “Вкрадений час”, Jazz Bez, Різдво в гаю, ТНМК. Новий вертеп, Українська пісня. Різдво, а також вінтажно-крафтове ярмаркування – “У пошуках Різдва” від Тлум&Крам та І те, і се.

Читайте також у рубриці Slow news
Veteran Hub створив подкаст «Світи»
У ньому військові та їхні кохані говорять про службу, очікування, розлуку та возз’єднання
Meta додає інтеграцію з Google Analytics
Це допоможе підвищити продуктивність рекламодавців
У Львові стартував книгообмін «Книжкова площа»
Програма заходу містить також концерти, дискусії, майстер-класи
У соцмережі Х шириться новий флешмоб
У ньому користувачі з усього світу розповідають, за що ненавидять росію
Інстаграм додав нову опцію до прямих трансляцій
Відтепер користувачі зможуть вести прямі ефіри лише для обраних підписників
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень