fbpx
Slow news

В Україні запустили платформу про вплив війни на жінок

Це майданчик для публікації позицій і думок жіночих неурядових організацій та громадськості
Мачулка Ангеліна, 14.11.2022

В Україні запустили платформу W2U (Women to Ukraine), присвячену жіночому лідерству під час війни та післявоєнної відбудови.

Сайт має стати майданчиком для оприлюднення позицій жіночих неурядових організацій і широкої громадськості про вплив війни на українок. Про гендерну рівність і зростання ролі жінки в суспільстві писатимуть активістки, експертки, урядовиці, представниці місцевої влади та міжнародних організацій. Основну увагу приділятимуть аспектам Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир і безпека”.

На W2U можна буде знайти аналітичні статті, актуальні новини, історії жінок. Тут також публікуватимуть інформацію про гранти й інформаційну підтримку.

“Розв’язання проблеми — більше видимості жінок у медіа, увага до складних тем, більше ресурсів про жінок і про них. Для того щоб, з одного боку, звертати увагу на проблеми жінок, а з іншого — надати їм можливість стати активними гравцями й висвітлювати їхній досвід та історії успіху в ЗМІ, — говорить Ксенія Букшина, директорка Інституту конструктивної журналістики та нових медіа. — Ми також вважаємо важливим надати слово професійним феміністам, які працюють у цій галузі, щоб показати важливість підтримки чоловіків і переваги гендерної співпраці”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень