fbpx
Slow news

В Україні запустили платформу для власників спільнот і креаторів

Вона містить всі необхідні інструменти для створення спільного продукту
Бондар Каріна, 06.07.2023

В Україні запустили новий технологічний проєкт Comms, що об’єднує власників спільнот і креаторів задля створення власних продуктів за різними напрямами та індустріями.

Платформа надає можливість легко та якісно спілкуватись з однодумцями, зближуючи людей та створюючи спілкування простим і цікавим. Comms містить всі необхідні інструменти для технічної розробки, а також допомагає монетизувати спільноту.

“Запустивши у 2022 році Crypto Crew, ми змогли вирости до однієї з найбільших криптоком’юніті у Європі. При цьому ми на власному досвіді зіткнулись із проблемами та обмеженнями, які існують на таких соціальних платформах, як Discord і Telegram. Це стало кроком до створення продукту, який зможе надати розширені можливості для комунікації та освіти. Платформа Comms — це наш наступний крок у роботі з професійними креаторами та власниками спільнот, які об’єднують криптоентузіастів та людей, що цікавляться блокчейном”, — говорить Вадим Короленко, CEO та Co-Founder компанії Crew Group.

У Comms є конструктор, який містить функції: автоматизації платежів, налаштування регулярних платежів, балів автоматизації та широкий набір маркетингових інструментів і підтримку персонального консультанта. Також платформа містить власну LMS для навчання, що наразі має понад 10 тис. користувачів.

Реєстрація та доступ до платформи Comms для власників ком’юніті та користувачів є безплатним. Водночас власники окремих ком’юніті можуть монетизувати особисті під сайти методом встановлення підписок та надання доступів до ексклюзивного контенту: стимів, прямих ефірів, додаткових матеріалів тощо.

Читайте також у рубриці Slow news
У Starlight Media відкривають майстерню шоуранерів 
Шукають сценаристів для нового українського серіалу
У США триває креативна кампанія до Дня червоного носа
Ініціатива покликана боротися з дитячою бідністю
Microsoft представила комп’ютери зі вбудованими функціями ШІ
Вони можуть створювати локальну історію та малювати за допомогою голосових команд
BlaBlaCar оновлює функцію «Тільки для жінок»
У компанії кажуть, що це дасть змогу жінкам користуватися сервісом більш комфортно
Українці створили першу у світі напівцифрову колекцію джинсів
Вона містить 5 моделей з унікальною цифровою ідентичністю
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень