fbpx
Slow news

В Україні запустили платформу для свідків домашнього насилля

Вона навчатиме людей алгоритму дій у таких ситуаціях
Мачулка Ангеліна, 10.12.2021

R Agency та Amnesty International в Україні запустили інтерактивну платформу “Гаджети бачать” для свідків домашнього насильства.

Платформа моделює умовний інцидент. Розвиток ситуації та фінал залежить від вибору користувача. І навіть якщо вибір був хибним, можна ознайомитись із правильним алгоритмом, що може врятувати життя.

“В українському суспільстві досі побутує стереотип, що домашнє насильство — це приватна справа, в яку не варто втручатися. Разом з тим українці та українки здебільшого не знають, як діяти. Така поведінка потенційних свідків лише поглиблює проблему. Наше завдання сьогодні — навчити чітких алгоритмів дій свідків насильства й мотивувати їх не ігнорувати конфліктні інциденти між родичами та спробувати допомогти”, — зазначила Катерина Мітєва, речниця Amnesty International Україна.

У кампанії два канали комунікації — сітілайти та стикери, які розміщені в під’їздах багатоповерхівок.

Мета сітілайтів — показати, що гаджети постраждалих залишаються безпорадними свідками насильства. Стикери ведуть на спеціальний лендинг, де люди буквально стають свідками агресії та дізнаються про те, як зробити свій гаджет інструментом протидії насильству.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень