fbpx
Slow news

В Україні запустили онлайн-маркет новорічних подарунків від локальних виробників

Ініціатива підтримує малий бізнес під час пандемії
Альтман Дарина, 10.12.2020

З 8 грудня до 14 січня проходитиме онлайн-маркет святкових подарунків. У ньому беруть участь малі українські локальні виробники.

Ідея ініціативи Новорічного маркету українських подарунків — привернути увагу покупців до локальних виробників і підтримати малий бізнес під час пандемії. Відомо, що цього року в Україні припинили роботу близько 700 тисяч підприємств. Третина малого бізнесу втратила до 80% прибутку і звільнила до 50% працівників.

На окремій сторінці товари малих локальних виробників зібрано у 8 категоріях: новорічний декор, товари для дому, креативні подарунки, одяг та аксесуари, косметика, книжки та канцелярія, товари для дітей та продукти до святкового столу.

“Наближаються найочікуваніші свята року, коли кожен буде шукати подарунки для своїх друзів, рідних і колег, — коментує Владислав Чечоткін, співзасновник і CEO партнера проєкту ROZETKA. — Ми вкотре хочемо підтримати малий український бізнес і закликаємо всіх дарувати на Новий 2021-й рік товари локальних виробників. Тепер можна не ламати голову над тим, що подарувати близьким на свята, адже на Новорічному маркеті українських подарунків ми зібрали понад 60 000 товарів від 250 малих локальних брендів”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень