fbpx
Slow news

В Україні запустили “недоступну” рекламу

Проте лише для людей на візку
Мачулка Ангеліна, 27.10.2021

Агенція Gres Todorchuk створила “недоступну” рекламу для сервісу Доступно.UA.

У туристичних локаціях найбільших міст України з’явилися тимчасові рекламні носії з написом “Ця реклама недоступна для людини на візку”. Серед цих місць — Замкова гора у Львові, дорога до Національного університету імені Каразіна в Харкові, Арка дружби народів та Парк Вічної Слави в Києві. До цих локацій людям, які пересуваються на візку, складно дістатися через відсутність пандусів та інші особливості міської інфраструктури. Тому для них реклама й залишається недоступною.

Київ, Арка дружби народів
Харків, дорога до Національного університету імені Каразіна
Львів, Замкова гора

Кампанія від Доступно.UA порушує питання інклюзивності та має на меті привернути увагу широкого загалу до цієї проблеми.

“Половина мешканців українських міст належить до маломобільних груп населення. Це люди з інвалідністю, батьки з дитячими візочками, літні люди, вагітні та люди з тимчасовими травмами. Однак, за нашим досвідом, лише 4% міської інфраструктури в країні є зручною та комфортною”, — говорить Дмитро Щебетюк, засновник та ідейний натхненник Доступно.UA.

На кожній недоступній рекламі є QR-код, що веде на сайт Доступно.UA. Будь-який охочий може підтримати команду, ставши волонтером чи зробивши благодійний внесок.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень