fbpx
Slow news

В Україні запустили диджитал-кампанію #bloodyolimpics 

Щоб не допустити росіян до участі в Олімпійських іграх 2024
Бондар Каріна, 28.12.2023

В Україні запустили кампанію під назвою #bloodyolimpics, що має на меті вплинути на позицію Міжнародного олімпійського комітету (МОК) та запобігти участі російських спортсменів в Олімпійських іграх 2024 року навіть під нейтральним статусом.

Диджитал-кампанія орієнтована на спонсорів Олімпіади. Її мета — показати, що спонсорство ігор може призвести до асоціації їхніх брендів із підтримкою агресора.

Ключова ідея кампанії полягає в тому, що, втративши спонсорську підтримку, МОК втратить головний ресурс для проведення Олімпіади.

Організатори кампанії звертаються за підтримкою до широкої громадськості, зокрема до впливових осіб та знаменитостей. Залучення максимальної кількості інфлюенсерів, спортсменів та відомих особистостей є ключовим аспектом успіху кампанії.

Для координації дій учасників було створено медіа-кіт, який містить всю необхідну інформацію, матеріали для публікацій, лінки та гештеги.

Окрім того, важливим елементом кампанії є створення візуального контенту для соціальних мереж, зокрема інстасторіз і дописи з гештегом #bloodyolimpics, що закликають до дій і підтримки проєкту.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень