fbpx
Slow news

В Україні запустили багатосерійний фільм-розповідь колишнього безпритульного

Який після 5 років на вулиці зміг повернутися в сім’ю
Мачулка Ангеліна, 19.11.2021

Засновники Instagram-сторінки про допомогу безпритульним @Suka_zhizn зняли фільм-розповідь колишнього безхатченка на ім’я Володя.

Із 22 листопада 2021 року протягом тижня у соціальних мережах проєкту “Життя бентежне” (@Suka_Zhizn) та на YouTube-каналі інфопартнера Zaborona публікуватимуть п’ятихвилинні стрічки циклу “Заново” про реальну буденність вулиць Києва.

Володимир, який з’явився у трейлері “Заново”, жив на вулиці та втрачав ногу, доки у 2018 році активісти громадської організації не повернули його до соціального життя — у його сім’ю. Історію Володі зняв продакшн Phalanstery Films за фінансової підтримки благодійної організації Zagoriy Foundation.

“Якщо ти живеш у великому місті, то не можеш не бачити бездомних людей — вони присутні у всіх публічних просторах. І в той же час у нас виробилася звичка абстрагуватися, не звертати увагу, не помічати бездомну людину. Це нормальна реакція психіки на постійний стрес, а водночас це політика. Крах соціальної держави та житлова криза зробили багатьох людей надзвичайно вразливими. По суті, сьогодні всі ми стоїмо за крок до бездомності — і робимо вигляд, що все гаразд”, — говорить режисерка серіалу Надія Парфан.

Громадська організація “Життя буремне” допомагає людям ресоціалізовуватися з 2017 року, проводить щорічні акції годування, передає пакети тепла в холодний сезон і змінює уявлення громадськості про буденність тих, хто опиняється на межі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень