fbpx
Slow news

В Україні запустили аудіосеріал про життя покоління Z

У ньому поєднаються сюжетна лінія, інтерв’ю з експертами й особисті обговорення ведучих
Мачулка Ангеліна, 27.01.2022

В Україні запустили аудіосеріал у форматі подкасту про життя та проблеми представників покоління Z.

Шоу під назвою “Сторітелінг подкаст” запустили Саша Шевченко та Ліза Бащева. Перший сезон серіалу розповідатиме про дівчину Алісу, яка вирішила переїхати до мегаполіса, щоб розпочати доросле життя. Протягом 10 епізодів головна героїня проходитиме через різні етапи: від переїзду на нове місце до стосунків з аб’юзером, від пошуку друзів до терапії РХП і відновлення після важких кризових ситуацій. Усі проблеми Аліси ведучі обговорюватимуть із профільними експертами — спікерами зі сфер психотерапії, працевлаштування, комунікацій тощо. “Сторітелінг подкаст” запустили для того, аби показати, що зумери не самотні у своїх переживаннях і досвіді.

“Ми вирішили створити продукт, в якому будуть зібрані та розкладені по поличках усі актуальні та наболілі питання для нашого покоління. Теми подкасту стосуються ментального здоров’я та благополуччя, а також більш предметних та побутових питань, наприклад, пошуку квартири, нової роботи, нетворкінгу та ще багато чого. «Сторітелінг подкаст» показує слухачам, що вони не одинокі і поруч є такі ж ровесники, зі схожими проблемами та болючими темами”, — коментує співзасновниця подкасту Саша Шевченко.

Раніше шоу існувало під назвою “Я не договорила!”. Його формат — це годинне інтерв’ю з психотерапевтом на певну тему: вигоряння, самотність, професійне самовизначення тощо.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень