fbpx
Slow news

В Україні запустять єдину базу даних про рекламні ринки інших країн 

Це допоможе українському рекламному бізнесу розширювати географію присутності за кордоном
Бондар Каріна, 22.08.2023

Всеукраїнська рекламна коаліція та рекламно-комунікаційний холдинг NCG запустять в Україні сайт Foreign Markets Access. Він буде спрямований на зміцнення українського ринку реклами та комунікацій через масштабування рекламних бізнесів та вихід на зовнішні ринки.

Мета проєкту — надати українським бізнесам інструмент швидкого та зручного отримання необхідної інформації для запуску кампаній в інших країнах.

“Насамперед напрям створено, щоб допомогти українському рекламному бізнесу розширювати географію присутності за кордоном, пропонувати свої послуги іноземним клієнтам та промотувати українські продукти та сервіси в інших країнах, — говорить Максим Лазебник, генеральний директор ВРК. — У часи, які стали випробуванням для багатьох галузей, — це наш внесок у збереження й розбудову України”.

На сайті агрегуються основні дані про профілі країн та параметри ринку реклами, що є необхідним для планування промоції за кордоном.

Наразі зібрано загальну інформацію (населення, площа, ВВП тощо) та основні дані про рекламні ринки 15+ країн. Але інформація постійно оновлюється, а перелік країн згодом буде розширено.

“Саме об’єднання експертиз ВРК і NCG дає можливість для українських бізнесів отримати інформацію, щоб орієнтуватися у специфіці рекламних комунікацій різних країн, — говорить Дмитро Кутовий, засновник та CEO NCG, — NCG вже 15 років допомагає брендам та бізнесам розвиватися як в Україні, так і в більш як 10 країнах світу. Наш міжнародний досвід переконує, що Foreign Markets Access є сьогодні необхідним інструментом для допомоги українських компаніям маштабуватися у нові країни”.

Також на сайті Foreign markets access представлена інформація за кілька останніх років, що дає можливість відстежувати тренди ринків та регіонів. Джерелами інформації стали міжнародні платформи WARC, World Bank, United Nations та інші.

Читайте також у рубриці Slow news
Армія TV презентувала документальний фільм «ЕТОС» про Сили спеціальних операцій ЗСУ
У першому епізоді показали філософію, цінності та мотивацію українських воїнів
The New York Times Book Review уклав список найкращих книжок XXI століття
Для цього провели масштабне опитування серед знаних постатей у літературі
Microsoft презентувала графічний редактор для створення ШІ-зображень
Їх безоплатно можна створювати на смартфонах з iOS та Android
Євген Клопотенко створив відеоподкаст про здорове харчування у школах
У 10-хвилинних випусках кулінарний експерт розбирає найскладніші питання про шкільне харчування в Україні
В українських кінотеатрах триває показ фільму «Кріпачка»
Стрічку зняли номінанти на Оскар
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень